Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, elutasítanátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elutasítanátok egy lányt csak azért mert nem tud főzni? 17/L

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 10:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Főzni mindenki tud, illetve pár hónap alatt belejön.


Ehhez nem kell több tucat receptet fejből tudni. Én pl. még életemben 3-4 alkalomnál többször nem főztem recept alapján, ha pár alapelvet megtanulsz, bármit tudsz csinálni. Mondjuk nálunk nincs hagyományos konyha, vegák vagyunk, úgyhogy egyszerűbb zöldséges egytálételeket, ragukat, zöldségleveseket és salátákat eszünk főleg. Nem tudom, mi lett volna, ha kifogok egy pasit, akinek minimum csirkepöri kell minden este. Valószínűleg már nem lennénk együtt...

2015. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 opened paradise ***** válasza:
Én tudok és állítólag szexi is,mikor a pasi főz,úgyhogy nem izgatna.
2015. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen korban. Ha én is 20 körül lennék, nem zavarna, hogy 17 évesen nem vagy még egy konyhatündér. De azért jó lenne, ha lenne igényed megtanulni 1-2 fogást.
2015. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem.
2015. ápr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ebben korban nem is lényeges majd idővel 30 fele illő minimalisat tudni a konyhában . Persze az a kérdés akarsze elsajátitani kis tudadt . Mert ismerek olyan 40 nőt aki nem tud sőt nem is akar semmit se megtanulni. Gyereke meg sovarok minden utan mert anyi virsilt mustarral tud szolgalni .

Nálam hatlmas plusz eme tudas megléte a nőnél .

29f

2015. ápr. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
én megtanulnák, de nincs kitől mivel anyukám nincs apukám nem tud főzni
2015. ápr. 9. 14:15
 17/20 anonim ***** válasza:
Tényleg ne izgulj, egy jó szakácskönyv átsegít a kezdeti nehézségeken, és aztán megy már magától! :) Ne búsulj ezen, amelyik pasinak ezért nem kellesz, az nem szeret téged.
2015. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Engem is az internet tanított meg.
2015. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 opened paradise ***** válasza:

Meg is taníthatnám,ha nem úgy jönne le,hogy azért van,mert elvárom tőle.

Amúgy közösen főzöcskézni jó móka. És mindig más lesz a vége :D

2015. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mindmegette.....hu -n (azért a sok pont, hogy ne töröljék a kommentet). Tanulj meg rántást készíteni, pirítani, ("üvegesre" pl. hagymát) pörkölt alapot készíteni, ilyesmiket, és utána máris jobban fog menni. kb: majdnem minden :D

Pl: kezdj köménymag levessel. Egyszerű mint a faék.


(és 'megtanulnék')

2015. ápr. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!