Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretik a lányok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a lányok, ha egy fiúnak szép, a pólón is átütő mellizmai vannak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 15:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én múltkor (1-2 hete) bementem trikóba(:D) és eléggé látszik a deltám meg a karom is egész jó.

Igazából kicsit rossz volt, mert nem csak a lányok, de a srácok is megbámultak. (nem k*cs*gök csak gondolom azt hitték nagyzolok)


Szóval, én mint fiú szerintem is a mellizom a leglátványosabb, meg a széles váll.


18f

2010. ápr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

sok csaj nem szereti mióta a búza lett náluk az ideál..,

Rohadt parasztok, tényleg qrva szexi az emós p-csfej, aki max 50kg-s a 180cméhez...

2010. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

23:10

Csodálkozol hogy hülyén néznek rád, amikor márciusban atlétában jársz?

Gondolom lehet vagy 22-es karod, és papucsban meg atlétában jársz pofázni az edzőterembe. Még csodálkozik, hogy rossz szemmel néznek rá... Idióta

2010. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem fel egy trikót buliba. Ahol ráadásul elő volt írva, hogy fel lehet venni. Szóval felvettem, bebattyogtam vele, és komolyan mondom kinéztek. Jó lehet furcsa, hogy a 17x centimhez 45-ös karom van, és mellben sem vagyok rossz, de azért eléggé rosszul esett. Azóta nem hordok ilyet.

20/F

2010. ápr. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Beviz Elek ***** válasza:
Látom itt mindenkit azért röhögnek ki mert izmos... XD
2010. ápr. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szennymédiából ez folyik, hogy ha férfi vagy legyen kocka hasad (nem számít mellette a víz fej se), ha nő vagy meg legyél olyan gebe, hogy átsüt rajtad a nap. A mostani fiatalokba ezt tömik. Ezért van az a sok üresfejű plázacica, meg szépfiú. Hányinger némelyik.
2010. ápr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Megmondjam mi folyik a médiából nyomikám, a vivage-ciből?

Az, hogy légy emós meg búza, csajként meg anorexiás.

Ha sportolsz akkor azt hiszik, vmi gond van veled. Ha ne adj Isten, mondjuk megyei szinten az egyik legjobb vagy, a kutya sem törődik veled(Kézilabda).

Amerikában ha te vagy vmelyik suli csapat sztárja, akkor akármelyik pompon lányt megfektetheted, a tanárok elnézőek veled szemben, hogyha fáradt vagy egy órán, mert egész hétvégén egy koleszban laktál az otthonodtól távol és meccseken voltál...

És bár a kidolgozott test lenne a mintakép.

2010. ápr. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

23:30


Te nagyon retardált vagy barátom. Délután volt 25 fok és pulcsiban mentem be reggel, amikor volt 15 fok, de te megmondod :D idióta.


Másrészt az a 22-es kar kinéz 40-nek is szóval szerintem kussoljál el gyorsan, mert nagyon buta vagy.

2010. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

21:04 vagyok


Én nem azért gyúrok, mert az újságokon ott vannak azok a srácok, akikért minden csaj odavan, hanem mert sportolok, focizok komoly szinten.


De az ilyen tökkelütöttek megmondják. Egy szóval se mondtam, hogy hülyének néztek..

Szövegértés.. Rakd sebességbe az agyad mielőtt írsz valamit.

2010. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!