Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek beleszeretni a baratnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni a baratnőm baratjába. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Igazaből már nem először vannak együtt és egyfolytaban veszekednek. A srác először úgy írt rám hogy ha tudok valamiről, hogy például megcsalja a baratnőm vagy van valakije akkor szoljak neki. Aztan elkezdtünk beszélgetni mindenféle dologról és szóba jött hogy még nem volt baratom. Azt mondta nem érti hogy hogy lehet ez mert nagyon szép lánynak tart és eléggé bejövök neki. Ezek utan már nem csak a barátnőmről beszélgettünk.. Nagyon fontos lett nekem a srac es en is neki állítólag. Egyszer talalkoztunk.. De nem történt semmi csak egy sima arcra puszi és ölelés elbúcsúzáskor. (Azota meg rengeteg olyat ír hogy hiányzok neki meg ilyenek..)Utána kissé rosszul éreztem magam hogy ezt csinalom a baratnőm háta mögött de egyszerűen nem tudom megbánni. A minap összevesztek a baratnőmmel és a srác elment inni. Részegen felhívott és azt mondta hogy nagyon szeret és fontos vagyok neki, de nem nagyon hittem el neki. Azóta persze kibékültek de egyfolytában valamin mindig megy a balhé köztük. Viszont ha véletlenül szakítanának majd és később esetleg összejönnénk.. Egyfolytában azon félnék hogy mi van ha megint lesz valami köztük és hogy ha még se a baratnőm tuti nagyon utálna.. :( tudom hogy nem helyes ez az egész, és hogy beszélnünk se kéne de nem bírnám ki..
2015. ápr. 7. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Leszögezném hogy én véleményt írok, nem kell készpénznek venni és azt tenni amit leírok.

Nagyon veszélyes szerintem a szituáció, ha megbánnád azt hogy megromlik a kapcsolatod emiatt a barátnőddel akkor szépen lassan hátrálj ki a dolgokból, ha arra kerül a sor hogy a barátnőd fülébe jut a dolog hogy beszélgettél a barátjával légy vele őszinte és mondd meg hogy rá gondolván hagytad fel a beszélgetést a sráccal. Ha nem vigyázol a sráccal és a lánnyal is megszakadhat, megromolhat a kapcsolatod és ott maradsz egyedül.

Summázva: szerintem hagyd a palit, légy türelmes meg fogsz még ismerkedni olyan valakivel aki tetszik (még úgy is hogy nem vagyok tudatában a korodnak)

2015. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
15eves vagyok. :) anyukam is pontosan ugyan ezt tanacsolta. (Szerencsere olyan a kapcsolatom vele hogy mindent elmondhatok neki) tudom hogy ez lenne a helyes de kezdek beleszeretni a sracba es igy nehez megszakitani vele a kapcsolatot:( koszonom a valaszod:)
2015. ápr. 7. 12:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen segítek ha tudok, jó hogy tudsz támaszkodni édesanyádra, ha úgy is érzed hogy kezdesz beleszeretni próbáld leküzdeni 15 évesen már van barátság ami hosszú életű lehet de szerelem majd lehet mással kiforrottabb ami már nagyon hosszú életű is lehet. Sok sikert neked
2015. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!