Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok haragudnátok a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok haragudnátok a barátotokra ha nem mondana el nektek valami fontosat?

Figyelt kérdés
Pl azt, hogy gyakran sír ha egyedül van
2015. ápr. 3. 11:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
0%

#10: "Pontosan az vált ki tiszteletet, ha meg mered mutatni a gyenge oldaladat is."


EGY NAGY BÜDÖS LÓSZART!

2015. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

"kis bőgőmasina volt"


Pont az ilyenek miatt nem lehet.


Nekem a volt barátnőm kiröhögött ha elsírtam magam.


Nem apróbb dolgok miatt sírtam..

2015. ápr. 3. 11:53
 13/32 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ostoba barátnőd volt. Egy hülye csaj miatt minek általánosítasz? Én semennyire sem tisztelek egy olyan férfit, aki szerepet játszik és nem mer önmaga lenni mellettem. A legtöbb nő így van ezzel és igenis, pozitív visszajelzés, ha bátor és mer előttem sírni.
2015. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Akkor a te volt barátnőd egy érzéketlen pi csa volt! :)
2015. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
79%
Volt barátom akkor hagyta a legmélyebb nyomot bennem, mikor sírni láttam. Azóta nem tudok túllépni az egész kapcsolatunkon, úgy érzem, nem tudok nélküle élni. Azóta csak szenvedek.
2015. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
79%
A barátomat megviselik a családi gondok, a veszekedések. Egyszer elszólta magát, hogy végig sírta az estét. Hogy haragudtam-e rá? Igen, de csak azért mert nem hívott fel.. Nem tudtam neki így segíteni ez bántott. Sírni nem szégyen, nem lesz ettől kevesebb a szememben, sőt. Nem várom el a páromtól, hogy ő legyen Ironman, hogy minden peregjen le róla, hogy kemény legyen. Nem, Ő is ember, van, hogy ő sem bírja tovább és sír, ez így normális. Viszont olyankor szóljon nekem, írjon, telefonáljon, morzézzon vagy bármi, csak tudassa velem és már megyek is hozzá...
2015. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Ennek én az ellenkezőjét tapasztalom.


Pedig ha szabadna biztos párszor sírva fakadtam volna már barátnőm előtt.

2015. ápr. 3. 12:09
 18/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz leányzókkal sodor össze az élet! :(
2015. ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Azért jó dolog tapasztalni, hogy akadnak még rendes nők is, akik nem röhögnek ki és nem gúnyolnak ki ha gyengének mutatod magad és sírni mersz. :)


Az ilyenek nőknek nagyon szerencsés embernek mondhatja magát a párjuk.

2015. ápr. 3. 12:14
 20/32 anonim ***** válasza:
az hogy sír az miért fontos?
2015. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!