Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg fiúk! A szőrös hát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! A szőrös hát mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Huszonéves meleg fiú vagyok és kicsit szőrös a hátam. Eddig senki se viszolygott tőle (a mell meg hasszőrömet kifejezetten szerették :3 ), de nem tudom mit legyen vele.

2015. ápr. 3. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem nem jönne be

gyanta, az nem egy rossz dolog

2015. ápr. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem nem gáz
2015. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem pont az ellenkezoje zavar, amikor full csupaszra gyantazza, borotvalja valaki magat. Persze ha valaki nagyon szoros es zavarja, akkor oke, de ha nem ilyen medve tipusuan, akkor egyaltqlan nem zavaro, sot.

21/f/a

2015. ápr. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem ha a mellkasa és a hasa szőrös valakinek de a hátán annyira nem bírom, nem azt mondom h kicsi nem fér el, csak ne legyen sok


19f

2015. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Egyáltalán nem zavaró, végre egy pasi. Utálom a kislányos fiúkat akik csupaszok. Hagyd így és, ha pedig a párodat zavarja akkor beszéljétek meg!


22/F

2015. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ha szőrös a hát, azt viszont igen, ha a mellkas az (borotválás, gyantazás után 1 héttel kb), az olyan szexi.


Lábból ennél kicsit szőrösebbet szeretem.

Borosta is előny.

25F meleg

2015. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Mindenkinek más jön be! szerintem ez nem mérvadó...

A szőrösebbek a szőrteleneket szeretik és fordítva általában (persze van sokszor h két nagyon férfias, vagy két **** van együtt)

Én full szőrtelen vagyok, a páromat ez izgatja... ő mindenhol szőrös és furán is nézne ki ha nem így lenne :D

2015. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!