Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudni, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudni, hogy szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Ti mennyi idő után éreztétek? Mikor lettetek biztosak abban, hogy az szerelem? Milyen volt? Kérlek valahogy írjátok körbe az érzést...
2015. ápr. 1. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a lányok mindig úgy jellemzik hogy pillangók vannak a hasadban :D fiúként azt mondom hogy amikor nem vele vagy akkor a mellkasod szétfeszül, és nyomástérzel rajta

a másik hogy esténként rá gondolsz elalvás előtt. ez 100% szerelem

2015. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Apad a pénztárcád.
2015. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak akkor tudod meg ha már vége 36/f
2015. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Én a bizonyos emberrel álmodtam..

Aztán elkerített az az érzés, hogy akaratlanul csak rajta jár az eszem, aztán automatikusan elkezdtem rá figyelni, a hangjáfa mindig felkaptam a fejem..

Csak rá gondoltam.

Aztán egyre többet megtudtam róla, és minden témáról eszembe jutott. És ha vele beszéltem akaratlanul mosolyogtam, boldog voltam.. ha nem tudtam vele beszélni, vagy bunkó volt sírtam..


Röviden, vegyes érzelmek egy személyre irányulva cselekedetei alapján, egy érzés kivételével; a düh. Sosem iránta, hanem a tehetetlenség miatt éreztem.

Ezt érezni kell, leírhatatlan...

2015. ápr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Állandóan áll a bré.
2015. ápr. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!