Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna, hogyha egy lánynak, , csíkos" lenne a hasa?

Figyelt kérdés

Csíkok alatt a terhességi csíkokat értem. Elég sokat fogytam(30kg) és sajnos a hasamon elég sok terhességi csík maradt.

18L


2015. márc. 28. 08:43
1 2 3
 1/22 ElnökÚr ***** válasza:
100%
Nem! Senki sem tökéletes
2015. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
nem zavarna, mivel életet adtál 1 embernek! ;)
2015. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Engem kicsit igen.
2015. márc. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy a srácot, aki veled akar lenni nem fogja zavarni. Inkább legyél büszke arra, amit elértél. Ennyit lefogyni nagyon kemény dolog, nem vagy semmi, gratulálok!

Tudom, milyen érzés, én is elég sokat fogytam és nagyon megereszkedett a mellem. Nem is mertem ismerkedni emiatt, de megismerkedtem a barátommal, akinek így voltam jó és mindenestül szeretett.

Sokkal többet jelent, hogy ilyen önkotrolod és akaraterőd van, ahogy ennyit fogytál. Csak gratulálni tudok :)

20/L

2015. márc. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Interferencia ***** válasza:
Nem. Ha nem voltál terhes, az nem terhességi csík.
2015. márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Pont lesz@rnám.

Még ha csak a kinézetet nézem is!

18F

30 kiló? Nem 1 helyet eszik terhes nő remélem tudod.

2015. márc. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem 2 helyett*
2015. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy értelmes ember tudja tolerálni a másik hibáit!

Ha valaki megkedvel és igazán megszeret annak el kell fogadnia szőröstül-bőröstül.

Persze garancia nincs! Egy bimbódzó kapcsolatban még kóstolgatják egymást a felek. Ismerkednek egymás hibáival, pozitívumaival, tulajdonságaival, természetével, stb. A striák (terhességi csíkok) szerintem minimális esztétikai hibát képviselnek csupán. Ha ez a legnagyobb hibád, akkor szinte tökéletesnek érezheted magad. :-)

Amennyiben, az udvarló nem téged választ élete párjának, biztos nem ezen apróság miatt dönt így. Legtöbbször a nagy összesség miatt szakítanak az emberek. A sok apró idegesítő, zavaró okok összeadódnak egy akkora halmazzá, amit már nem tud/tudnak elviselni.

Arról nem is szólva, az emberek folyamatosan változnak, mint külsőleg, mint belsőleg. Akinek egykor tetszettünk pár év elteltével ellenszenvesek lehetünk.

A lényeg, nem szabad "rástresszelni" egy-egy apróságra! (ha megtesszük, saját agyunkban alkotunk direkt módon probléma gócpontokat, melyek gerjesztik a további strasszforrásokat)


A fogyásodhoz gratulálok! Szép teljesítmény!

Én 27 kilót adtam le (2 év alatt), majd munkanélküli lettem és sajnos visszajött 10 kiló. Most újra dolgozom, így ismét dolgozom a fogyáson is. :-)

Mellesleg, nekem is vannak striáim. Idővel elhalványulnak. Ráadásul én pasi vagyok és eléggé szőrős, így kevésbé feltűnőek. :-) Ám egy nőt sem zavart még! Legalábbis nem mondta még senki ;-)

2015. márc. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Nem, nem voltam terhes, hogyha valakinek ez jött le a kérdésemből.:D A striákat neveztem terhességi csíkoknak.


Már elhalványultak, ezért is nem lehet őket olyan hatékonyan eltüntetni. Már mindenféle kencét kipróbáltam.

2015. márc. 28. 09:28
 10/22 anonim ***** válasza:

nem zavar


barátnőmnek is van a hasán

az 100X zavaróbb ha valaki bunkó-paraszt mint 3-4 csík

2015. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!