Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy lány "r*banc"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz egy lány "r*banc"?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Úgy értem, h melyek azok a tipikus viselkedési normák, amik ezeket a lányokat jellemzik?

2015. márc. 27. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2%
10: Mivel még szűz vagyok, nem tudom, hogy hogyan teljesítenék. De gusztustalannak tartok minden olyan nőt kapcsolat céljára, aki már volt valakivel. Fúj!
2015. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondom, akkor anyád is az :D
2015. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11#

Tehát, ha majd lefekszik veled egy lány (ne adja isten!) akkor ő is azon nyomban r*bancá válik a szemedben és dobod azért mert lefeküdt veled?

2015. márc. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ma 20:49 Csak troll.Ilyen hulye nem lehet senki :D
2015. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Előző:

Nem hinném.

Már egy ideje nyomja itt ezt a szent szöveget, több kérdést is kiírt erről. És várja az igazolást :D

2015. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
13: Akkor nem, ha velem marad örökre (ahogy az normális lenne), és azok sem azok, akik kitartanak az mellett, akinek odaadták magukat. De aki elhagyja azt, akivel elvesztette a szüzességét az r.banc. Amúgy lett volna lehetőségem lefeküdni lánnyal, de olyan érdeklődött komolyan irántam, aki már használt volt. Olyan meg nem kell.
2015. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"De aki elhagyja azt, akivel elvesztette a szüzességét az r.banc." És ha a palija hagyja el őt?

Vagy meghal? Akkor ettől riban€ lesz?....

2015. márc. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"aki már használt volt. Olyan meg nem kell."

Figyelj, pajti! Nem vagyunk egyformák, és baromira nem egyformán illünk össze. Szerelem és szerelem közt ég és föld különbség tud lenni. Valakivel csak sima kis kommersz szerelmecskét élsz meg, míg mással a hetedik mennyországba repülsz.

Ugyanígy a nemi szerveink sem egyformák. Szex és szex között is ég és föld különbség tud lenni. Valakivel csak sima kis kommersz dugást sikerül csak összehozni, míg mással a plafon szakad le.

Engedd meg hát mindenkinek, hogy megtalálja azt, akivel a legjobb, hisz az egész hátralevő élete a tét!

Nekem közel 50 kapcsolatomba és egy elrontott házasságomba került, mire megtaláltam azt, akit imádni tudok, és akivel a szex is a legjobb.

2015. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!