Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek válaszolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek válaszolnátok egy kérdésemre?

Figyelt kérdés
Szóval a kérdés a következő lenne elég súlyos egyéniség voltam 100kg de sikerült lefogyonom 75kg-ra viszont most így nem igazán érdeklődnek utánnam a nők mint korábban mikor súlyosabb egyéniség voltam :D Akkor mondták hogy jó pasi vagyok meg aranyos stb. Írkáltak nekem mosolygtak flrötöltek stb de még akkor nem igazán akartam barátnőt. Most meg már szeretnék lassan de toltál semmi hozzam inkább vissza magamra a kilókat az jobb bejön vagy mi nem igazán értem a dolgot?
2015. márc. 27. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem a kilóidon múlik a dolog, hanem mióta úgy érzed, van esélyed a lányoknál és végre összejöhetne egy kapcsolat, jobban ráfeszülsz a dologra, kevésbé adod önmagad, kevésbé vagy természetes? Ha a magabiztosságod oda, az nagyon negatív dolog lehet a lányok szemében.
2015. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

(Most általánosságban fogok írni)

Az átlag számára két féle pasi létezik, a mackós, és sovány izmosabb fajta. A mackós az nem a hájas, félreértés ne essék, hanem az amilyen te voltál (gondolom). És most, hogy lefogytál, belekerültél a második kategóriába, ahol még nem biztos, hogy az izmos stádiumban vagy, így nem annyira vesznek észre a lányok.

Oké, eléggé hülyén fogalmaztam, de remélem érted, hogy mire akarok kilyukadni. :)

2015. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!