Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy megnyíljon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morzs42 kérdése:

Mit tegyek, hogy megnyíljon a szexben?

Figyelt kérdés
Nem tudok vele beszélni szexel kapcsolatban.Ha megkérdezem,hogy mik a vágyai azt feleli nincsenek,szerintem nem igaz.Mondhatná,hogy mi hogyan jó neki meg stb.Én nyitott lennék de így hogyan?Pár perces bemelegítés után úgynevezett kutyapózban csináljuk.Nem akarom,hogy unalmassá megszokottá váljon számára.Hogy vegyem rá,hogy megnyíljon?

2015. márc. 24. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
te a fiú vagy a lány vagy? Hány évesek vagytok? Első kapcsolat mindkettőtöknek?
2015. márc. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.Én 41 a párom 30 éves.5.éve vagyunk együtt,van egy 1 éves kislányunk.Én 18 és fél éves házasságban éltem.Páromnak viszont 1 hónapnál nem volt hosszabb kapcsolata s nem is élt együtt senkivel,én vagyok az első.
2015. márc. 24. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!