Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért hordotok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért hordotok olyan gyakran leggingst? 1. mert szeretnétek minél több fiúban felébreszteni a dugnivágyást 2. mert nehéz más divatos cuccot találni helyette

Figyelt kérdés
A dugnivágyást tényként kezelném, nemcsak nekem az összes haveromnak is ez a véleménye.

2015. márc. 22. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hordanék ilyet, pont azért, amit a kérdező leírt. Nem kérek belőle, hogy minden pasi a seggem nézegesse. Ha meg akarnak nézni, ott az arcom.

20/L

2015. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

3. télen farmer alatt jóó meleg.

5. Magas vagyok és a legtöbb ruha combközépig ér - és amellé jó ha fújna a szél - és a harisnyák nagyon könnyen elszakadnak a leggingsből meg van olyan anyag ami jól bírja.

Nincs baj a leggings-szel, csak a hordás módjával.

2015. nov. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Rövid pólóval, inggel nagyon gáz, divatbakinak számít. Egyébként pedig kényelmes és meleg, azért hordjuk.
2015. nov. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hordok leggingst, de ha fölvennék, akkor valami olyan felsővel kombinálnám, ami kitakarja a fenekemet. :D De így is bőven elég a méregető nézés, nem akarom hogy még azt is lássam a szemükben, hogy miféle pozitúra suhan át az agyukon. :P

20/N

2015. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem egészen mindegy, hogy az a harisnyaszerű leggings, vagy csak hasonló, szűk nadrág...Én nem veszek fel olyan egyszerű, harisnyaszerűt, csak a vastagabb anyagból készültet ami zsebes, inkább farmerre hasonlít, vagy valóban szűk farmer.Miért? Mert kényelmes, csinos,Nem szeretem a"lötyögős" nadrágokat, mert idétlenül áll és vaskosabbnak látszom benne.És igen, nehéz más, divatos cuccot találni, nem szeretek olyanba járni, amit 60 éves nőkön is látok.

Nem gondoltam, hogy ez az egyszerű ruhadarab dugni vágyást ébresztene, bár én nyilván női szemmel nézem,...Sajnos, aki csinos, az bármiben szexisnek tűnhet.Most mit csináljunk, járjunk otthonkában??

2015. nov. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem rövid felsővel kell hordani, mert az divatbaki ha átlátszik, ha nem!

Én is tunikával hordom, mert úgy az ízléses és mert úy áll jól.Arról, h a ffiaknak a dugás jut róla eszébe, még csak nem is feltételeztem. Nekem a kényelmi szempontok miatt jó nyáron. Laza és egy csinosabb tunikával, kiegészítőkkel elegáns hatást kelt. Egy farmer közel sem adja nyáron ezt az érzést.

2015. nov. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, amiről nem a dugás jut az eszükbe? Szerintem olyan nincs :D
2015. nov. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!