Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gazdag nő leszek lesz férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gazdag nő leszek lesz férjem?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok az, ne írjatok privit!!

21



2015. márc. 22. 21:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ronda.:) Annyira. :D
2015. márc. 22. 21:12
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. márc. 22. 21:12
 13/16 opened paradise ***** válasza:
Majd keress meg akkor.
2015. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13 Akkor szeress az utolsó filléremig.:)
2015. márc. 22. 21:19
 15/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de amikor meglattam a kerdest, azt hittem, hogy egy 12-14 eves tini unatkozik. Kar, hogy felnott no vagy, es ilyesmiket feltetelezel... Lehet, hogy lenne olyan pasi, akit a penzeddel meg tudnal fogni, de a felfogasoddal lenne a gond.

22L

2015. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztosan lesz sok jelentkező aki csak a pénzed miatt lenne férjed és valószínűleg sokáig melletted is maradna, de szinte az is biztos, hogy lennének szeretői. Ez persze mindig esélyes, de aki szerelemből vesz el, annál kisebb az esélye, hogy más is lesz melletted.
2015. márc. 24. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!