Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon ciki

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon ciki

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. A barátommal nagyon szerettük egymást. Suli után felmentünk hozzájuk, a szülei nem voltak otthon. Vadul csókolózni kezdtünk és vetkőztetni egymást. Már csak a fehér tanga volt rajtam, amikor a barátom lehúzta, és akkor észrevette, hogy piszkos. Undorral eldobta, és azt mondta, hogy igénytelen vagyok. Szakított velem, és az iskolában is elhíresztelte az esetet. Már nagyon szenvedek a gúnyos megjegyzések miatt.
2015. márc. 22. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

15 évesen minek csinálni? ha már 18 lettél volna akkor különbséget tudnál tenni egy ilyen tapló és egy normális pasi között aki tényleg szeret

ha nem egy seggarccal jöttél volna össze akkor annak nem lett volna baja egy piszkos tangától

igy jártál, kétszer meg kellett volna gondolni ezt az egészet

amúgy sulit váltasz, ha már középiskola, akkor valahogy túl kell élned

2015. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az jobb lett volna ha azt híreszteli el hogy megdugott?
2015. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
te meg hiresztelt el hogy mini farka van :D
2015. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!