Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk zavarna ha a lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk zavarna ha a lánynak néha kicsit hónaljszaga lenne?

Figyelt kérdés
és nem azért mert nem mossa hanem mossa rendesen de akárhogy dörzsöli a hónaljszőrnek mindig marad egy kis szaga még ha fürdik is meg kiáztatja szóval úgy néha kicsit érezni de pólóban nem
2015. márc. 17. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy ma már 14 feletti lánynak ne legyen szőrös a hónalja.
2015. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem szeretem borotválni mert pattanásos lesz meg viszket a gyanta meg fáj úgy hogy leszoktam nyírni rövidre
2015. márc. 17. 10:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ez így gáz ja ...
2015. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hm,én kicsit idősebb vagyok szerintem nálad,de már az én gyerekkoromban is übergáz volt egy nőnél a szőrös hónalj és a szag. Szőrre ráadásul hiába is kened az izzadásgátlót,nem is ér el a bőrödig. Biztos találsz olyan megoldást,ami nem irritálja a bőröd. Bocs de nagyon ciki és ápolatlan. Emiatt mindig ki fognak fogni,suli,munkhely nem nagyon tolerál ilyeneket. Persze a privát életben sem szerencsés,mert csak egy igénytelen fiú fog veled szóbaállni.
2015. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
anyukám szerint nem igénytelenség meg nem ez miatt fog valaki kevésbé szeretni :(
2015. márc. 17. 10:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb jobb ha leborotválod és pattanásos leszel,mintha büdös maradsz.
2015. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem mindenkit zavarna, de ha a borotvát nem szereted,a gyanta fáj mèg ott van egylehetősègnek a szőrteleítőkrèm :) pròbald ki,hátha beválik :)
2015. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Magának a hónaljszōrnek lesz szaga akármivel mosod vagy kened sajnos.Azt mindenképp le kell borotválnod.be kell kenni valamilyen nyugtató hatású krémmel és nem lesz piros meg ilyesmi.ha nem így teszel igénytelennek fognak tartani hidd el fōleg a mai világban.:/ meg amúgy is egy nōnek ne legyen szōrös a hónalja.én azt sem birom ha egy férfinek szōrös.
2015. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság ez már igénytelenség...:S Gondolj bele, minden nap tesi, megizzadsz, nem vagy már kislány. Ha nem szereted borotválni v. gyantázni, akkor használj szőrtelenítő krémet (Veet, X-epil). Semmi fájdalom,pár perc alatt lehúzhatod a spatulával a krémet, amivel együtt lejön a szőr is. Lehet, hogy a szaga nem fog tetszeni, de hát utána lehet rögtön fürdeni...
2015. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!