Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi kedvéért vékonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi kedvéért vékonyra fogyni, csak a vágy miatt? Szerintetek bolond vagyok?

Figyelt kérdés

Rólam annyit, hogy egy önbizalomhiányos kövér lány vagyok. Selejtnek érzem magam, főleg, amikor látom a sok szép lányt, jó alakkal, aranyos arccal, és itt állok én: a hajam folyton zsíros, nem tudok vele mit csinálni, az arcom pattanásos (bőrgyógyásznál is voltam), ráadásul az alakom elég lehetetlen.. Széles váll, széles felkarok, kilógó striás has, szörnyű.. Sokan sírtam az elmúlt időszakban, mert egyszerűen nem ment a fogyás sosem, ráadásul az izzadásom miatt örökké büdösnek érzem magam.

Viszont most megismertem egy fiút, körülbelül egy mondatot beszéltem vele, de éreztem, hogy bizsergek. A bökkenő viszont az, hogy sikerült egy külsőleg tökéletes (magas, szálkás, barna hajú, hatalmas mély sötétkék szemű, széles mosolyú, tökéletes bőrű, és még sorolhatnám), tehát nem éppen hozzám passzolót kiválasztanom. Ráadásul írtó intelligensnek is tűnt pár megnyilvánulása alapján. Egyetemista ő is, mint én.

Más körökben mozog, és elég szép, csinos lányokkal láttam. Amikor látom, vagy amikor beszéltem vele, valami megmagyarázhatatlan bizsergést éreztem. És ez nem az a pillangós dolog, amikor az ember szerelmes valakibe első látásra.. Ez határozottan az az érzés, hogy én le akarok feküdni vele, látni akarom meztelenül, és érezni. Vele akarom elveszíteni a szüzességem, amit már őrizgetek 21 éve, és már teher. Elképesztő teste lehet, úristen.

De ez most mindegy. Gondolom leesett, hogy ilyen külső állapotban esélyem sem lenne még hozzáérni sem. Viszont ha lefogyok, akkor igen. Úgy döntöttem, széppé teszem magam, vonzóvá, és meg akarom szerezni.

Szerintetek ez baromság? Tetszhetek vékonyan egy ilyen karizmatikus személynek, mint ő? Mi a véleményetek erről?


2015. márc. 10. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Magad miatt akarjál lefogyni! És vedd tudomásul, hogy ha tényleg jól is akrsz kinézni, az hosszú idő lesz, sok lemodással.
2015. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőre azt hittem,ebből valami hülyeség lesz, de talán nem is annyira az. Legalább lefogynál, és megváltoznál. A férfiaknál biztosan több sikered lenne. :) hajrá! Én most fogytam 26-27 kg-ot 8 hónap alatt. Ha gondolod, írj. 24/F
2015. márc. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne istenítsd már...ős is hús vér ember, részecskék, atomok, szövetek, és bonyolult biológiai és kémiai reakciók elegye, semmivel se több, sem kevesebb, mint a többi 7 milliárd.

ezt tartsd észben...hmm....ja..és fogyjál le, ha dagadék vagy, ne egy ilyen...kutyahétköznapi emberért, magadért...

2015. márc. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ő is ember. De egyszerűen életem 21 éve alatt még sosem éreztem ennyire intenzíven, hogy szeretnék valakit. Nem istenítem, egyszerűen iszonyatosan vonzónak tartom, gyönyörűnek. Amikor edzek, akkor is őt látom magam előtt. Lehet, hogy nem lesz belőle semmi, de motivál, főleg, hogy majdnem minden nap látom, mert ugyanarra az egyetemre járunk, csak ő másik karon van.

Magamért is szeretnék fogyni természetesen, csak úgy tűnik, eddig saját magam nem volt elég motiváció.

2015. márc. 10. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem baromság, nyilván jobban tetszenél neki meg bárki másnak is jó alakkal.
2015. márc. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ensam skog ***** válasza:
Én azért kezdtem edzeni, hogy legyen barátnőm és voltak konkrét lányok is aki miatt csináltam. Ugyan úgy edzés közben rájuk gondoltam. Az motivált, hogy tetszek nekik. Végülis semmi nem lett belőle. Viszont ha bele nézek a tükörbe nagyon tetszik amit látok és büszke vagyok magamra. És ez az érzés nekem többet jelent mint, hogy megtetszek valakinek. Gondolj arra, hogy ha nem is jön össze sokkal jobban fogod érezni magad a bőrödben. Inkább ez motiváljon.
2015. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is drasztikusan lefogytam egy fiúért, hogy na majd akkor HÁTHA. Erre egy éven belül elvett egy 180 magas, nagymellű, nagyon szép arcú lányt. Több partner és sok év múlva értettem meg, hogy soha nem lettem volna vele boldog mert a pénisze nagyjából egy hámozott koktél virslivel vetekedett méretben.
2015. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!