Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ember hogyan mondhat le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember hogyan mondhat le a legmélyebb vágyairól?

Figyelt kérdés
Olyasmiről, ami nélkül nem tudja elkpézelni a boldogságot. Hogy lehet végleg lemondani az ilyesmiről?
2015. márc. 10. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kényszer hatására leginkább. Nekem sem lehet soha párkapcsolatom egyetlen egy lánnyal sem, mert annyira ocsmány és undorító külsőm van a lányok szerint. Azért én még nem adtam fel teljesen, pedig több száz lányból egy sem akart még csak randizni sem eljönni velem.
2015. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne. Csak én nem a kapcsolatról szeretnék lemondani (bár arról is, csak arról könnyebb), hanem arról, hogy sose fogok Rarotongán élni és minden nap vásárolgatni... Szóval a pénzről.


Egyébként én régebben úgy (is) felejtettem el egy fiút, hogy olyan dolgokra gondoltam, amikre nagyobb szükségem van, mint rá. Ez volt a pénz. Nos, jelentem, túl vagyok azon a nyomorékon, bár most más miatt rossz.

2015. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Jó magasra tetted a mércét kedves előttem szóló!

Talán ha mindjárt nem a Cook szigetet tűznéd ki életcélodul, hanem egy kicsit reálisabb és megvalósíthatóbb szintet, akkor elérhetőbbnek látszana a jövő!

Nem minden a pénzről szól, de kétségtelen tény az élet anélkül nem nagyon létezik.

Azt meg végkép nem értem miért kell egy párkapcsolatot csak azért megszüntetni, mert a másik "nem gazdag"!?

Szerintem az értékitéleteddel is komoly bajok vannak!

2015. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!