Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit tennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek egy ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
ha van egy lány aki nagyon sok fiúval volt már hiába még fiatal és úgy ismerkedtek meg hogy a d*gás téma volt mindig és meg is beszéltétk hogy ti is fogtok. Lennétek vele kapcsiban is vagy csak szexkapcsiban? Mi a véleményetek róla? 17/L

2015. márc. 5. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak szexkapcsolatban. Könnyűvérű csaj nem kell nekem komolyba.
2015. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban biztos nem.
2015. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, ribi vagy
2015. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
aki azt írja hogy csak szexkapcsiban attól kérdezem hogy lenne rá valami esély hogy rendesben is legyetek?
2015. márc. 5. 20:07
 5/16 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Nem. Párszor megdugnálak és ennyi. Ennél többre ne számíts.
2015. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen ha pl nm azonnal es belsore is tetszik nm csk kulsore akk vn eselY de vszinu csk dugas lenne ha nagyon ribis
2015. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet belole meg normalis kapcsolat is esetleg de kicsi az eselye..Magadbol indultal ki?????
2015. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen én vagyok az a lány
2015. márc. 5. 20:14
 9/16 anonim ***** válasza:
Mindig van mindenre esély. Először tuti csak potenciális lyukként gondolnék rád, de ha bizonyítasz, talán változhat a vélemény.
2015. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján a srác nem akar tőled többet. mi az, hogy megbeszélitek, hogy majd szexeltek? :D anyukám, kicsit több tiszteletet magad felé...


amúgy ha nem így állna hozzá a pasi, hanem nem ismerne, és csak úgy elkezdenétek beszélgetni, te nem említed meg a dolgot és kicsit önérzetesebb is vagy, akkor normális pasinál nem akadály az előéleted, feltéve, ha a jelenben ugye olyan vagy, amilyennek a barátnő-alapanyagnak lennie kell.


ez a srác meg elég egyértelműen csak dugásra megy, ha eleve úgy ismerkedtek, hogy ez mindig téma, akkor nem is tudom, mire számítasz. a pasik csak annyira fognak tartani, amennyire te tartod magad, ha te egy szexnyire tartod jónak magad, akkor kb annyira is leszel értékes a szemükben. de nem szentbeszédet akarok, szóval: ezzel a sráccal már nagy valószínűséggel bukta a dolog.

2015. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!