Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa, belülről égető bűntuda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, belülről égető bűntudatot érzek, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egyszer 18 évesen mikor egyedül voltam egy strandon flörtöltem egy bomba MILFel (tényleg így volt nem hazudok, esküszöm a lelkemre!) Vagyis jobban mondva a nő szólított le. Beszélgettünk, szexuális témákról is. Sőt még azt is megengedte hogy néha néha megsimogassam a combját.

Mégis miután elváltunk ki ki ment a maga útjára, hazafelé menet égető bűntudatot éreztem a történtek miatt. És a leaggasztóbb nem értem miért történt! mert elvileg egy 18 éves srácnak fülig kéne hogy érjen a szája, nem pedig bűntudattól szenvednie. Azóta ez a bűntudat-érzés többször előfordult már.


Szerintetek valami szexuális frusztrációm vagy szorongásom lenne? Közre játszik az hogy még szűz vagyok?


19/f



2015. márc. 2. 22:59
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nyugi, nyugi. Ha komoly kapcsolatot szeretnél akkor még úgyis van időd amíg 20 éves leszel minimum mert a csaj általában kisebb a fiúnál...
2015. ápr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!