Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek csak szerető?

Figyelt kérdés

A sztori elég zavaros.

Pár hónapja megismertem valakit, nagyon nagy volt a vonzalom, úgy nézett ki, hogy még komolyra is fordulhatnak a dolgok. Közben nekem kellett észrevennem, hogy neki évek óta van barátnője, akivel együtt is lakik, de ezt elfelejtette közölni.

Szerinte ő nem hibás, nincs azzal semmi ha nem közöl ilyen "apróságokat". Nagyon összetörtem, hagytam is az egészet, legalábbis próbáltam elfelejteni.

Most megint felkeresett, le akar velem feküdni. Nem tudom hova tenni ezt a helyzetet, szerintem ő is tudta hogy nekem több volt már amit éreztem, most meg alázzam le magam azzal hogy legyek szerető? Nem volt még semmi köztünk, de ő nagyon akarja.



2015. febr. 26. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne legyél! Soha.
2015. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én választás elé állítanám. Vagy szakadjon le a mostani barátnőjéről, akit nem tisztel, vagy hagyjon békén. Ha viszont összejönne veled, ennyi alapján, hogy "ez neki csak apróság" semmi bizonyíték nincs arra, hogy veled nem fogja eljátszani. Ő csak dugni akar. Ha bírja a gerinced, hogy te vagy az, aki segédkezik egy megcsalásban, hajrá. De én a magam részéről biztosan lekoptatnám.
2015. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bolond vagy te? :) Az eszedre hallgass ne menj bele, sokkal rosszabb lenne utána.
2015. febr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NE !
2015. febr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A srácnak csak a pun.id kell, meg hogy a végén lenyeld. Semmi más, s ő ezt szépen meg is akarja kapni, akármilyen áron. S ha elhagyná a barátnőjét szerinted nem tenné meg veled ugyanezt egy másik lányért? Sőt jó eséllyel nem te vagy egyetlen lány akihez odajár belógatni. ;)


A kérdést legalább látod, de itt nem kapsz választ, ezt neked kell eldönteni. Elég neked ha beugrik három naponta kitankolni nálad a cuccot, te kiköpöd ő meg megy haza... Nos, Most hogy látod?

2015. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igaza van minden válaszolónak. Ha nem csavarja el a fejem és nem kezdek el többet érezni, most nincs ez az egész. Tapasztalatlan vagyok, és ezt ő ki is használja/ná.

Undorító szar alak. Valahol reméltem hogy változik a helyzet és tényleg lehetünk együtt (ezt még leírni is borzalmas most). Ilyen áron nekem nem kell senki.

2015. febr. 26. 14:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Vajon kinek volt útban a tegnapi válaszom?
2015. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!