Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30+-os férfiak! Zavaró ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+-os férfiak! Zavaró ha a párotok állandóan a szexre gondol? Ha nem is állandóan, de lényegesen többet mint ti.

Figyelt kérdés

Mik azok a dolgok amik már idegesítőek a jelen esetben?

Gondolok itt olyan szituációra, hogy mondjuk heti 2 alkalom van átlagosan, viszont a csaj jóval többet akarna, a férfi nem így marad a heti 2 mint egy fajta kompromisszum, ami meg is lett beszélve, hogy oké. De akkor is "vegzálna" titeket majd minden nap.


2015. febr. 26. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok, de imádnám ha 30+osan ilyen csajom lenne :)
2015. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy van olyan férfi aki kompromisszumból szexel.
2015. febr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat en meg csak 27 vagyok de ha lehetne napi 2-3x jolesne es szerintem 3 ev mulva se lesz maskepp. Kedves kerdezo irj mar ram lenne par kerdesem
2015. febr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nyalnám, és mindenféle játékszerekkel elégíteném ki, ha már nem bírná a szerszámom. Napi kettő biztos menne. talán 3, de az már erőltetett lenne. De ha a csajom kívánná, akkor 10x is kielégíteném egy nap.
2015. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem akarsz a párom lenni? :D

2015. febr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!