Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem valami furcsaság történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem valami furcsaság történt, hogy 27 év alatti férfival nem is kezdek?

Figyelt kérdés
20/L

2015. febr. 26. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2015. febr. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
32 lettem, maradhat?
2015. febr. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Talán mert te is tapasztalod szinte minden kamasz vagy kamasz gondolkodásu férfi egy szánalmas kis hugy.

Én sem kezdenék olyannal aki úgy viselkedik mint egy ovis és annyi agya sincs mint egy ovisnak.

18F

2015. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés kamu
2015. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem roppant érett gondolkodásod van. Legalábbis baromira annak látszik, hogy "akinek az életkora nem nagyobb mint sin(x+3), azzal nem is kezdek".
2015. febr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy olyan férfiminta jön be neked aminek egészen egyszerűen a bizonyos korcsoport alatt nem felelt meg senki akivel eddig összefutottál?

Mert ha így vizsgálod a kérdést akkor nagyon is van válasz a kérdésedre és semmi furcsaság nincsen benne.

Neked olyan gondolkodás, és szemlélet a típusod és olyat keresel amit egész egyszerűen cirka: 30 körüli férfiak hoznak, alatt még nem alakult ki. Ennyi. Nem kell túlkombinálni :)

2015. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Remek 34/F
2015. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!