Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az arab fiúk szeretik a szőke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az arab fiúk szeretik a szőke hajú, kék szemű, fehér bőrű lányokat?

Figyelt kérdés
Mit kéne tennem, hogy komolyan vegyenek?:)

2015. febr. 20. 17:35
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
38%
Az ilyen aranyos kislányokat kiküldeném az Iszlám Államba kikupálódni egy kicsit.
2015. márc. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
De én oda nem mennék.:)
2015. márc. 1. 10:32
 23/24 anonim válasza:
100%

Én arab vagyok.

Nem mindegyik olyan, pl: én itt születtem teljesen európai nevelést kaptam, semmi jogokról nem volt szó életemben a nőkről. :)

Apám ,anyám külön él.. És ők azt mondják nekem tanuljak..

Néhány ... kommentelő válaszát olvastam ezen a témán és full-ra irigyek szerintem. :) már nem azért. :)


Szerintem az ilyen emberek akkor szólaljanak meg, ha ismernek ilyet!


Sok helyen azt a fos filmet láttam példának.. lányom nélkül soha a címe.


Na de térjünk vissza:

Szerintem kezdj el beszélni velük, ismerd meg őket..

Egyik kommentelő, kb. mindenféle ilyesmi témához, azt kommenteli, hogy elvisznek országukba stb.

2015. ápr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem arab a ferjem :) a legjobb dolog ami eletemben tortent velem, hogy megismertem ot. Rajongasig szeretem ot a mai napig, es tudom igy lesz ez amig elek. Egyebkent szoke vagyok, igaz a szemem zold de emlekszem az elso pillantasara, az elso mosolyra amivel megajandekozott. Azt mondta addigi eleteben olyan szepet mint en nem latott. Persze nagyon tetszett nekem is sot, szerelem volt elso latasra de megsem talalkoztam vele.Sokaig udvarolt denem adta fel. :)
2015. júl. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!