Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mikor vonzóbb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor vonzóbb egy srác: inkább így (kép), vagy ha kicsit izmosabb?

Figyelt kérdés
[link]
2015. febr. 20. 14:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
leginkább attól függ mennyire bunkó
2015. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a képen látható teljesen megfelel, de ezen kívül még szinte bármi más is, ha normális, tudunk beszélgetni, van közös érdeklődési körünk stb. Mondjuk kicsit szőrtelen, de ha amúgy nagyon kedves, akkor oké. :)
2015. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
teljesen mindegy, ha kedves és figyelmes.
2015. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ ahogy az előzőek írták, de am aki a képen van annak elég vonzó a teste. 😉 :)
2015. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Marhára nem érdekel a szélsőértékekig az izmossága. Mondjuk az ilyen csupasz csigák nem férfiasak.
2015. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Captain Frájer ***** válasza:

22/f


Nője válogatja. De tényleg. Nem tudsz megfelelni mindenkinek. Sok fiatal csaj ismerősöm a kigyúrt kopaszokra bukik...Ugyan abból a tánccsapatból a csaj a véknyabb srácokra. Van, akinek meg a külső nem téma, de ez ritkább. Légy igényes. Ha igényes vagy, az a nők 90%-ának kritérium. Tanulj meg főzni. Az nálam működik.

2015. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem így :) nem szép az a dagadó izmis test...

Esetleg még a kockásabb hasat megtűrném rajta ;)

2015. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

A lényeg, hogy ne legyen sovány és vézna. Aztán már teljesen mindegy, hogy milyen az alakja. :D

A mellékelt ábrán szereplő példány testfelépítésével szerintem nincs semmi probléma.

2015. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez cuki *-* elfogadnék egy ilyen csávót....csinálnék vele egy-két képet kiraknám a facebookra és visszadobnám az óceánba had úszkáljon tovább XD XD
2015. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

hát akkor én most megtöröm a sort, és azt mondom, hogy ez nem egy férfias jelenség számomra. A haja, meg az arca is elég kisfiús, és "nőies", a teste pedig mondhatni egyáltalán nem izmos. Lányként majdnem jobb a bicepszem.

Persze, ízlések és pofonok, minenkinek joga van saját véleményez, én jobban szeretem ha érzem és látom az erőt, biztonságban érzem magam mellette stb.

2015. febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!