Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit értetek azalatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit értetek azalatt, hogy szeretitek a rossz fiúkat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 22:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#9 Valahogy majd csak megbirkózok a gondolattal, hogy mától kezdve hímnemű vagyok. Mondjuk attól egy kicsit tartok, hogy véletlenül még mindig a szoknyás piktorammal ellátott WC ajtó kilincsét fogom lenyomni. :D
2015. febr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11: Ne tedd, tele van bacival.
2015. febr. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#12 Tudom, gumikesztyűűűűűű viselése a nap 24 órájában. :P
2015. febr. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Csak kizárólag orvosi papír ellenében hívom fel magamhoz a nõket

Testükhöz így is csak vegyvédelmi kesztyûben nyúlok

Orális szexhez is három gumit húzok"

2015. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#14 Kitől idéztél? :D
2015. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Gugli a barátod nevű felhasználó válasza:
2015. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Loretta, attól nem kell félned. Férfi létemre én is oda nyitok be, de nem a mosdó használata céljából.
2015. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem őket.
2015. febr. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Are You Scorpio ***** válasza:

mist mar ertem miert volt tegnap egy lany a ferfi wc-ben, amikor benyitottam xD


jaj en meg fiu vagyok de tegnap jottem ra, h lany, raersz vmikor? xD

2015. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Dylena válasza:

Én nem "szeretem" a rosszfiúkat nőnemű létem ellenére. Nekem a megbízhatóság az egyik legfontosabb dolog, ha nem a legfontosabb. És ez a tulajdonság a rosszfiúkban nem nagyon van meg. Engem kifejezetten taszítanak pl. az ilyen gengszter, rapper, nagypofájú, harsány, fellengzős, nőfaló típúsú pasik. Persze, ha jóképű, azt én is látom, elismerem, talán meg is nézem és ennyi. Az ember lánya tudja, mire számíthat egy ilyen kaliberű embertől. Már ha van egy kis esze és néha gondolkodásra is használja azt. És nem dobja rögtön hanyatt magát egy szép kis pofi, egy dagadó bicepsz, vagy pénztárca láttán. Persze kinek mi a fontos az életben, attól függően cselekszik.

Nőtársaimat nézve, tényleg sokan vannak oda értük, amit egyébként én se nagyon értek. Talán tudatalatt ahhoz vonzódik a nők többsége, akikben sok a tesztoszteron, azaz nagyon férfiasak. Az őskorban ez biztos megtérült, mert az agresszívabb, erősebb nagyobb eséllyel maradt életben, így a genetikája is, családja is. De ma már ugye nem az őskorban élünk. Egy nő szempontjából hosszútávon észérveket tekintve szerintem jobban megtérül, ha a választott férfi inkább a társa, mint a fölérendeltje, megbízható, jó apa és férj. Persze az utódnak, a családnak is ez lenne a legoptimálisabb.

2015. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!