Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Polgár Krisztiről mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Polgár Krisztiről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Aki nem tudja ki a Polgár Kriszti az nézzen utána aki tudja az mindenki tudja hogy 1 nagyon aranyos,kedves...stb csajszi ő de kva szép és szexy lány is:)Fiúk ha lenne rá lehetőségetek akkor milyen helyszínen éa miket tennétek vele pl 1 gyertyás vacsora után?Vagy ha együttalvás lenne?

19/F


2010. febr. 12. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be! Ennyi!!
2010. febr. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikusan olyan átlagnő. Semmi plusz. Nem kelti fel érdeklődésem.
2010. febr. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpi mert pokerezik:D meg amúgy is nekem valamiért bejön, pedig sokan mondják hogy semmi extra...
2010. febr. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi h írok..mivel nő vagyok

Nem értem h az előttem szóló férfiak miért mondták azt h átlag nő??? Hát ne haragudjatok de sztem nem átlag nő...

elég jó csaj... mit megnem tennék h így nézzek ki*.*

2010. febr. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne szolis,meg nem lenne szőke,vagy nem lennének rajta divatos,drága ruhák,akkor tök átlagosnak mondanám én is!!
2010. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van kisugárzása a csajnak, de semmi extra szerintem. Csinos fiatal ennyi!
2010. febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
02:32 - Lehet ezerszer jobban nézel ki. :) Túlzás nélkül.
2010. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

szunyog feje van. én nő vagyok ugyan, de sokkal jobban tetszik a saját fejem, és örülök h nem úgy nézek ki :)

már akkor sem értettem, hogy őt hogyan választhatták bele a szépségek közé

2010. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1:37-es válaszolónak.

Én is pókerezek és ezért is jön be plusszba a gyönyörű külseje mellett és az okos buksija és csodaszép pofija mellett:)

De úgy érzem inkább vetkőzős pókert játszanék vele:P:)

2010. febr. 12. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!