Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év körüli fiúk, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év körüli fiúk, hogyan reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Álltok a buszon/metrón/villamoson, és az előttetek/mellettetek ülő, nem csúnya, nem kövér tizenéves lány végigsimítana a kezével a slicceteken, és ábrándos tekintettel nézne rátok?
2015. febr. 17. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnék semmit, csak elsétálnék a jármű túlsó végébe.
2015. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy először érdelesem néznék. Ha bejönne én is megsimogatnám a combját + egy mosoly.
2015. febr. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 opened paradise ***** válasza:
100%
Sikítanék és megnézném,hogy megvan-e még a tárcám :D
2015. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám neki,hogy most nincs nálam pénz és ezért nem tudom igénybe venni a szolgáltatásait.
2015. febr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ugyan ezt tenném vele, és megnézném mi a reakciója.. Ha tetszik neki akkor szobára kell vinni :)
2015. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megpofoznám!
2015. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rámosolyogbék és eljívnám a busz egy üresebb részére ahol van hely kettőnknek:D aztán lesz ami lesz:D
2015. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én örülnék, de hogy a többi utas hogyan reagálna, azt nem tudom.
2015. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lehet nem vok pasi de a jóképű öcsémmel fórdultak már elő hasonló dólgok és én aszt tanácsóltam neki hogy ˙GUMI ÉLVEZZE AZ ÁÉLETETE DE EGY TISZTA LÁNYAL.
2015. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megkerdeznem benne lenne-e egy edesharmasban. Utana mar csak bnomet kellene megpuhitani.. :D


Nem, hat minimum ledobbenek, aztan elgondolkodnek, hogy nimfoman-e a csaj, vagy csak egy ordas K, akinek nincs oenze a hazautra.

2015. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!