Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Pasik, és csajok véleménye is érdekel.

A barátnőmre rá írt neten egy fotós csávó ismeretlenül... (nem fb, szóval lecsekkolni sem lehet a srácot, hogy valóban fotózni akar-e), és mikor a barátnőm ezt elmesélte nekem, én fenntartásokkal fogadtam... erre ő kiakadt, hogy milyen undorító vagyok.

Lányok/pasik, ha a ti barátnőtök kapna egy ilyen levelet, nektek nem fordulna meg a fejetekben, hogy átverés, és teljesen más szándék van a háttérben mint fotózás?

Mondtam barátnőmnek, kérjen elérhetőséget, és egyedül semmiképp ne menjen el.

Ő a netes ismerkedéstől tart, de érdekes, valaki ír neki random, hogy fotózni akarja, rögtön beveszi az egészet... én nem mondom, hogy tényleg nem fotózásról van szó, de így azért ez elég fura, és mindenképpen elővigyázatos lennék.


2015. febr. 17. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem engedném, hány éves barátnőd? Elég gyerekesen gondolkodik.
2015. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Abaratnod minden spamlevelet ugy gondol hogy neki kuldtek :)
2015. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

18.

És én vagyok az undorító, hogy nem örülök a sikerének, hogy valami összejön neki... ami marha nagy tévedés, mert fotózzák, de akkor keressék meg rendes úton, cégnévvel, elérhetőséggel ellátva.

2015. febr. 17. 15:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, én is ezt mondtam volna :)

26f

2015. febr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem spamlevél. Konkréten neki címezték. Az író a barátnőm adatait látja, a képét is, csak fordítva nem. Egy anonim kérdezős oldal (ask.fm).
2015. febr. 17. 15:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőmet is megkörnyékezte egy ilyen "fotós".

De ő letiltotta facebookon, aztán a beteg pali, kiderítette a barátnőm munkahelyét...és mindig odajárkált, azzal az indokkal, hogy ő profi fotós és mindenféleképp fel kell mennie a barátnőmnek hozzá és csinál pár képet....és sokat fizet majd neki... aztán a barátnőm megelégelte ezt és elkapta az idegroham, és össze vissza verte a palit a szegecses táskájával. :D

2015. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az. Lehet tényleg fotós, de akkor kereshetne rendes utat is. De lehet álfotós, és valójában csak felhívná magához, az italába belekever valamit, a többit meg tudjuk... de ő nem mérlegel, én vagyok az undorító, mert nem örülök a sikerének...
2015. febr. 17. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha igazi fotós lenne, akkor nem lenne akadály, hogy névjegyet adjon stb. Ez így kamu.
2015. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!