Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 12cm pénisz kicsi egy 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12cm pénisz kicsi egy 20 éves srácnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 22:34
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
100%

Nézd haver annyi a lényeg hogy tudd használni és fejts erősebb hangsúlyt a nyalásra és az ujjazásra nekem ugyan ekkora és csak tudok valamit ha már 2 éve együtt vagyunk a barátnőmmel.

Ja és a legfontosabb hogy szardd le hogy kicsi minél magabiztosabb vagy annál jobb a nőnek.

2016. jan. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 turosbukta01 válasza:
Semmi problema,csak jatekos legyen !
2017. jan. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Én 14 éves vagyok és 16 cm állva :D

lankadva 8,2

2019. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Régi a kérdés , de egy friss válasz sosem árt .

Aki azt mondja , hogy a méret a lényeg az vagy sosem volt még nővel , vagy csak szimplán buta mint itt a legtöbb válaszoló .

A szex nem csak abból áll hogy beteszed és mehet a menet .

1. Az előjáték mindennél fontosabb , már ott gyakorlatilag eltud élvezni a csaj ha jól csinálod .

2. Legyen önbizalmad , merj hozzá nyúlni a lányhoz akivel éppen vagy , a legtöbben szeretik ha egy férfi magabiztos . Ne felejtsd el hogy egy szimpla ujjazással már a csúcsra lehet juttatni a hölgyikét , és feltételezem hogy az ujjad kisebb és vékonyabb is mint a cerkád .

Millió tényező van ami a méret ellen szól de ezt leírni egy kész könyvbe telne .

Röviden :

Csak nyugodtan ne idegeskedj , tökéletes az a méret , ne durranj el 2 perc után , és ne csak a péniszed használd , ott a kezed , a nyelved , a szád ez mind fokozza az élményt .


UI :

Egy utolsó jó tanács :

Sosem árt ha jó kondiban vagy figyelj oda magadra , ha van időd és teheted járj le néha kondi terembe vagy valami erőnléti edzést csapass otthon . Nem azt mondom hogy legyél izompacsirta de egy szép izmos férfi test +1 jó pont . Hiába mondják sokan , hogy az nem számít hogyan nézel ki , csak a belső meg stb , de hidd el nekem ha durrantasz egy pacek testet az növelni fogja az önbizalmad is .

Kitartást tesóm , remélem tudtam segíteni vagy neked vagy másnak aki éppen ezt olvassa !

2023. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!