Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám már végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám már végre leszólítani?

Figyelt kérdés
Tetszik 1 fiú a suliból. Már nagyon régóta tetszik,de még soha nem beszéltünk. Elég gyakran figyelget,de lehet,csak azért mert én is őt :$ Milyen dumával tudnám leszólítani, úgy, hogy ne legyen ciki?
2010. febr. 10. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
odállsz elé és azt mondod neki hogy:ha-ha és utána elfutsz
2010. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi
2010. febr. 10. 19:50
 3/6 anonim ***** válasza:
jól van bocs:)egyszerűen fell kell vállalnod az érzéseidet előtte,gondolj arra hogy mit szalasztassz,ha nem teszed meg!!!lehet h ő a nagy Ő!
2010. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És uttána majd jól kinevet,meg kicsit cink,sztem,mert mindennap talizunk a suliban.
2010. febr. 10. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer,igy oda mentem egy sráchoz hogy ne haragudj de nincs kölcsönbe véletlen egy töri atlaszod,tzt irok és már minden ismermősőm végig kérdeztem...utána azt mondta hogy hát véletlenül akad egy ...kölcsön adta, aztán büfébe sokszor volt hogy mellém állt megkérdezte hogy vagyok,milyen orám lesz stb..aztán myvip jelőlés,msn elkérés...:Dvicces voolt...
2010. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már ilyet én is csináltam,amikor több haverjával volt együtt...a haverjait ismertem így ő nem is válaszolt,csak a haverjai...
2010. febr. 10. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!