Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érthető hogy a barátom kombiná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető hogy a barátom kombinál és féltékenykedik? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval.

18 éves a barátom, 3 hónapja vagyunk együtt. Én nemsokára megyek 2 hétre Londonba egy barátnőmmel, és mivel él ott ismerősöm, nem kell szállást keresnünk, mert felajánlotta, hogy lakhatunk nála, és el is fogadtuk. Csak az a bibi, hogy Ő a volt barátom. 25 éves, 6 hónapig voltunk együtt. (A szakításunk után költözött Londonba)

Sokat beszélünk a mai napig is, és nagyon fontos személy nekem, szeretem Őt, de teljesen lezártuk a kapcsolatunkat.

A barátom ki van bukva, folyton kombinál, nagyon fájó dolgokat vág a fejemhez, és a legtöbben egyet is értenek vele, ami nekem rosszul esik. Nem tudom mit tehetnék, az 100% hogy el fogok menni Londonba, inkább szeretném valahogy lenyugtatni, mert kezd frusztrálni a viselkedése.

Mit tehetnék, ti is így reagálnátok a helyében?

17L


2015. febr. 7. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

2 hét London egy barátnővel 17 évesen.. MIBŐL? :O

Amúgy, ha nem kamu kérdés, megértem a barátodat.

Picit furán hangzik, hogy csak úgy egy barátnőddel kimész Londonba 2 hétre a volt barátodhoz..

2015. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szülinapomra kaptam az utazást, a szüleimtől, a barátnőm pedig saját pénzéből állja (idősebb nálam és dolgozik)
2015. febr. 7. 19:50
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg Londona repülőjegy van 10-15ezerért is, szerintem semmi nincs abban, ha ezt egy 17 éves tudja állni...
2015. febr. 7. 19:53
 4/8 anonim válasza:

Forditott helyzetbe én kaparnám a falat:) megértem a barátod de probáld meg vele megértettni hogy mi a helyzet ha úgy van mutasd meg neki esetleg mit beszéltek hátha megnyugszik... Sok sikert

16/L

2015. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy mit beszélünk azt nem fogom megmutatni neki, mert nem tartozik rá. Én sem várom el hogy mutogassa a beszélgetéseit.
2015. febr. 7. 20:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon toleráns ember vagyok, de nekem ez nem férne bele. Szakítanék veled. Te se örülnél neki ha a pasid az exét látná vendégül egy hétig.
2015. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te mit csinálnál, ha a barátodnál lenne 2 hétig az exe? Szerintem nem lennél túl boldog..
2015. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég fura, hogy kaptál a szüleidtől ajándékba utazást, de szállás nélkül...

De teljesen jogos a barátod reakciója, bár engem alapból már az is zavarna, hogy sokat beszéltek, meg szereted. Ez neked hol lezárás??

2015. febr. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!