Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus szex a lánykollégium...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus szex a lánykollégiumban. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Létezik ilyen vagy csak ez is amolyan "férfi fantázia", mit gondoltok?
2010. febr. 10. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én koleszos voltam pár évig,és egyszer véletlenül rányitottam két csajra. Bocsánatot kértem,és kimentem.

Utána magyarázkodtak,hogy nem volt semmi meg ilyenek...:))

21/L

2010. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Persze!!!Én is csináltam!!:-)És nem szégyellem!!
2010. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van persze.főleg kimondottan a csak lánykoléeszokban meg méginkább előfordul
2010. febr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer én is nyitottam már be egy szobába, osztálytársnőmnek vittem a függvénytáblázatot vissza a haverommal, amikor benyitottunk, hát az osztálytársnőnk nem volt éppen ott, de a szobatársai..... két emo p*csa ott smárolta egymást egy szál bugyiban. Haverommal csak lestünk. Volt is balhé belőle. DE a látvány, nem volt rossz! :)
2010. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
az iyet mért nem lehet képekben elmondani -.- xD
2010. febr. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

van, persze

nekem is voltak lány osztálytársaim, akik csinálták

2010. febr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
persze, nekem is volt egy bi bnom aki csinalta mielott velem jart
2010. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is akarok ilyen koliba járniii :D
2010. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ááááá, ugyan... hogy gondolhatsz ilyet?


Az oroszoknál volt egy jó riport. Idősebb nőt kérdeztek, mi a helyzet a szexszel. A határozott válasza: Oroszországban NINCS szex!

2010. febr. 11. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem hogy igen. Nekem egyenlőre amolyan "női fantázia". Jó lenne találni egy normális, kedves barátnőt, és nem csak fruskákat akik szórakoznak velem, de kapcsolatot azt nem akarnak. Ugyan nem lánykolesz, de milyen jó lenne szobatársaknak lenni, úgyis kétágyasak a szobák. Két ágyból már össze lehet rakni egy franciaágyat :D


L/21

2010. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!