Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy az utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy az utan kaparnak, aki eltolja a masikat magatol?

Figyelt kérdés
Ha valakit nem erdekel valaki, vagy csak minimalisan peldaul egy szexkapcsolatban, es hirtelen nem erdekli, nem valaszol es lepattintja mindenfele kamuokkal, egybol rohan utana.. ebbol lehet igazi szerelem? Vagy csak az agy jateka amig meg nem szereztuk a masikat?
2015. jan. 28. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert a nőknek mindig az kell, amit nem kaphatnak meg.

Van bennük egy megfelelési kényszer (evolúciós ösztön), és mikor egy pasi elutasítja, nem tudja megérteni, hogy miért, és egyből bizonyítani akar, hogy igen is, ő jó nő.


Az egyik ismerősöm eddig az összes komoly kapcsolatát úgy szedte össze, hogy azt mondta a csajnak: "Húzz innen a f@$zomba!"

2015. jan. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pasik is ilyenek csak nem ertem miert
2015. jan. 28. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:

1.erdekes, hogy rogton azzal jottel, hogy a nok szaladnak a pasik utan.

Ha engem egy pasi ugy elkuldene, ahogy a baratod a csajokat, magasrol szarnek ra, mert aki igy viselkedik egy novel, az nem ferfi.

Visszaterve a kerdesre, velem is tortent ilyen, hogy konkretan nem tert ki a pasi arra,hogy akar tolem valamit, csak folyamatosan mellem ult, neha hozzam ert, persze leszedtem magamrol a kezeit.

Azota tobbszor is probalkozott, es szerintem azert, mert nem adtam konkretan a tudtara, hogy nekem o nem kell,es lehet azt hiszi, hogy keretem magam.

22L

2015. jan. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.


Sajnos én nem ezt tapasztalom. Engem udvariasságra, kedvességre és tiszteletre neveltek, de mára beláttam, hogy ezzel a mentalitással semmi esélyem a nőknél és arra, hogy barátnőm legyen.

Haver meg mikor barátnő nélkül van, ezzel a lekezelő és bunkós stílussal van hogy egyszerre 5-6 csajt dug, és még a csajok versenyeznek a kegyeiért.


És nehogy azt hidd, hogy csak a 16-18 éves fiatal buta libák. 30-32 éves meglett nőket is 3 ilyen mondattal rávesz, hogy felmásszanak a farkára. Ezen felül mérnöki szakon lévő egyetemista lányok - van olyan is, aki 2 szakot visz egyszerre - is olvadoznak érte, főleg miután a fent említett módon elhajtja őket. Akkor szinte megvesznek érte, és 10 körömmel kaparnak utána.

2015. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja... és próbáltam én is ezt a bunkózós lekezelő stílust, de nem ilyen az alaptermészetem, így nem ment természetesen, és a végén kiderült, hogy nem ilyen vagyok, így bukta.


Ez van. Nem tudok ellene tenni. Rosszul neveltek, rossz volt a családi minta és kész.

2015. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. :) Utolso: Kitartas!
2015. jan. 28. 12:27
 7/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Csak agyjatek.A masik:Ne fuss olyan szeker utan Ami nem vesz fel.
2015. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!