Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok elő szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok elő szokott fordulni, hogy a pasitok nem ír vissza az sms-etekre és maximum akkor jelentkezik, mikor már kiakadtok rá?

Figyelt kérdés
Ezt mennyire lehet elnézni, eltűrni? Engem eléggé idegesít, de inkább nem szólok semmi rosszat. :S De mikor 1 napig nem jelentkezik, pedig én írtam neki, akkor ki tudok akadni.
2010. febr. 8. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen kifogásokkal szokott előállni? :D
2010. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jah, vannak ilyenek! hogy hívják? lehet h én is jártam vele?! Xd
2010. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 errre ***** válasza:
ezt énis utálom..de én szolni szoktam..mert ha nem szólok megszokja és ez lesz mindig
2010. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Most komolyan! Ezen miért kell úgy kiakadni! Mind ilyen hisztisek vagytok? Az hogy nem ír vissza az nem azt jelenti, hogy nem szeret! Ők pasik és nem olyanok mint mi nők!! ajánlanám a www.primadonnawebmagazin.gportal.hu -t
2010. febr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Thurston ***** válasza:
47%
Jézusom... Hogy képes egyáltalán egy srác is elviselni az ilyen nőket?
2010. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jókérdés :DDD
2010. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
jah, persze férfiak...de ha ő hívja a nőt és nem kapja fel egyből akkor a legtöbben kiakadtok, hogy miért nem lehet elérni benneteket sohasem, pedig szükségem lett volna rád!! Xd
2010. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Soha.
2010. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
tyűűű! nem értem h ezen mit kell annyira hisztériázni! elvisel még a pasid??
2010. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem szólok neki érte egy rossz szót sem, épp ez az. De hogy lehet napokra eltűnni? :S Én erre nem lennék képes.
2010. febr. 8. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!