Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nálatok számít hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok számít hogy a barát nőtök a multban lefeküdt másokkal is? És hogy voltak kalandjai időssebekel ha nem szex pl hogy megujazták vagy kinyalták? És mindent elmondott nektek a barátnőtök a multjáról?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelne, hogy hányan hogyan és mikor elégítették ki az aktuális bnőmet, de nem zavarna mert senkinek se csak egy emberrel van az életében az a lényeg, hogy most én velem aztán pont.
2015. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem számít de ha már egy idegennek engedte hogy megujjazza akkor ne várjon velem a szexxel heteket, hónapokat :D
2015. jan. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Minden korú nőnek megvan az, hogy hány korábbi partnert fogadok el nála.


Pl. ha egy 25 éves azt mondja hogy már volt 7 férfival, az még belefér. De ha egy 18 éves mondja ugyanazt, akkor nem. Tehát szinte minden korú nőnek van egy kb. konkrét szám a fejemben (plusz-mínusz pár), hogy mit tartok elfogadhatónak és mit nem.


A másik, hogy felőlem azt csinál magával amit akar. Nem ítélem el. Egyszerűen csak ha megtudom hogy számomra már túl sok férfival volt, akkor nem akarok vele komoly, tartós kapcsolatot, csak szexet.


Például a múltkor egy 22 éves lánnyal voltam, aki elmondta hogy 18 férfival volt az életben. Na, őt még megdugtam néhányszor (óvszerben), aztán megszakítottam vele a kapcsolatot. Nekem ez túl sok volt és részemre az ilyen nő nem megfelelő tartós kapcsolatra.


27/F

2015. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha csak pénzért verte 60-70 éveseknek az instant ban kivéve ha már örökre felhagyott vele.
2015. jan. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavarna.
2015. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

1: Jó neked, ha mindegy hogy te vagy a barátnődnek az ötödik, vagy az ötvenedik. Csak én úgy látom, hogy minél több volt neki korábban (korától valamennyire függően), annál esélyes hogy több lesz később is. Az ilyet nem bíznám a véletlenre.


2: Ez jórészt rajtad is múlik, hogy mit hozol ki egy lányból. Egy lány mesélte nekem, aki velem lefeküdt a 3. randin, hogy az előttem lévő barátját meg 2 hónapig váratta. És nem azért, mert ő ne szexelt volna, hanem azt mondta azért, mert az előző barátja olyan béna és kezdeményezőképtelen volt, hogy alig kezdeményezett szexet és hamar feladta. Én meg minden randi végén felmentem hozzá, vagy felhívtam magamhoz és próbálkoztam a szexszel rendesen. Ezért hamarabb feküdt le velem, mint az előző barátjával. Szóval ez a férfi próbálkozásain is múlik.

2015. jan. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"senkinek se csak egy emberrel van az életében"

'z baromság, bár ritka.

Attól függ mily múltja van.

lehetséges olyan élmény is mi miatt nem tudnék hozzá vonzódni onnantól.

18F

2015. jan. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
9%
eléggé. mert csak friss árut szeretem nem a használt, elkopott terméket.
2015. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a barátnőm 4 pasit mondott abból kettővel lefeküdt mert a bartja volt a másik kettővel szex nem volt csak nyali aból az egyik jóval időssebb volt
2015. jan. 23. 15:50
 10/13 PearlDiver ***** válasza:

Nálam számított igen mert a barátnőm nekem az első - ezért nekem több időbe telt, mire napirendre tértem afelett, hogy korábban már 4 sráccal is lefeküdt, és ebből csak 2-vel kapcsolatban. De azóta már oké vagyok a helyzettel, pláne hogy elmondása szerint velem a legjobb, mivel nagyon szeret és egyre jobban összeszokunk :)

Igen elmondott minden mocskos kis titkot :P

2015. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!