Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fontossági sorrend a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontossági sorrend a tulajdonágok között Nálad? látvány, illat, hangszín, műveltség, státusz

Figyelt kérdés
2015. jan. 16. 23:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
hangulat
2015. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
igazából mindegy, csak jó nagy csöcse legyen.
2015. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Látvány, illat, műveltség, hangszín, státusz.

Egyébként kb. lehetetlen ezekből sorrendet meghatározni.

2015. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mokyu! ***** válasza:
Külső, és hogy milyen napom van
2015. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
látvány, műveltség, hangszín, illat, státusz
2015. jan. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#2: halgass Disztraktort.
2015. jan. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
látvány,illat,jellem,műveltség,főzőtudomány,státusz.
2015. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mivel pasi vagyok és a nők érdekelnek ezért a műveltséget nem nézem ki egyikből sem, a hangszín sem számít, mert a nő akkor jó, ha befogja a száját, illata ne legyen, mert szeretem ha kicsit büdös a 3,14csa, státusz tök mindegy mindegyik azt hiszi magáról, hogy hercegnő, szóval marad a látvány, azon meg az alkoholos befolyásoltságom tud javítani, szóval a legalja nyugodtan írhat privátot
2015. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kinézet (látvány) (bár szerintem a legtöbb nő csinos, ha nem hizlalja fel magát)


Aztán rögtön jönnek olyan belső jellemzők (már ha beszélgetni is szeretnék vele, nem csak egyszer kefélni) mint hogy ne legyen túlzottan hisztis, féltékeny és unintelligens (a legtöbb nő ha kicsit akarná, teljesíthetné)


Műveltség igazából nem érdekel már, egy műveltség legyen, főzni tudjon (háziasság, legtöbb nő ösztönösen alkalmas, ha az is akar lenni)


Utána illat, hangszín.. és végül a státusz. Ha olyan nővel ismerkednék meg, aki komolyan tudna venni engem, és a lényeges szempontokban passzolna nálam, akkor baromira nem a státusza számítana, legalábbis nekem. A hangszín azért számít, bár szerintem akit megszeretünk annak a hangja, illata is kedvesebbé, jobbá válik.

2015. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha csak az általad felsorolt ötöt kell sorba rendezni, akkor: látvány, műveltség, illat, hangszín, státusz.
2015. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!