Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha két lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha két lány tetszik? Melyiket próbáljam elfelejteni vagy inkább mindkettőt?

Figyelt kérdés

A döntést elrontani nem tudom mert egyik lányról se tudom, hogy irántam mit éreznek csak jobban érezném magam ha tudnék választani így magamban.

Szóval 1. :


Előnyei:

- Egyidős velem

- Gyönyörű szeme van *-*

- Kedves, vicces

- Nagyon jól eltudunk beszélgetni egymással

- Szép (vagyis nekem az de hát kinek mi :3...)

Hátrány:

- Ritkán tudunk komolyan beszélgetni

- Meg úgy simán beszélgetni is ritkán tudunk mert mindig a barátnőjével van



2. :

Előnyei:

- Elolvadok attól ahogy rámnéz

- (Velem) kedves, vicces :D

- Tudunk beszélgetni de ritkán

- Nagyon jól néz ki

- Szeretem hallgatni a hangját :P

Hátrány:

- Több mint 10 évvel idősebb

- Másokkal elég sűrűn köcsög

- Nagyon ritkán találkozunk :\


Igazából így bele gondolva rájöttem, hogy az elsővel lenne jobb kapcsolatot kezdeni de ha összejövök az elsővel és a második hirtelen lekapna nem hinném, hogy ellen tudnék állni. Tudom, hogy szerencsétlen vagyok de nálam úgy van, hogyha pl. az elsővel vagyok egész nap (suliban) és utána találkozok a másodikkal akkor felkavar és nem tudom mi van velem. De ez fordítva is így van. :$ Mit csináljak?



2015. jan. 14. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Dugd meg mind a 2-őt, ők is ezt teszik, ha van rá alkalmuk, csak arról sohasem fogsz tudni... :-)
2015. jan. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Veresd mindkettőnek,míg be nem dőlsz mint Rottenbiller.
2015. jan. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
45%

Válaszd azt amelyik másodjára tetszett meg

Ha az 1. igazán tetszett volna, rá se néztél volna a 2.rather.

2015. jan. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!