Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek gáz ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek gáz ha én egyáltalán nem fogyasztok alkoholt? Ez ciki manapság? :D 22/f

Figyelt kérdés
nem is dohányzom
2015. jan. 5. 16:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer tequiláztunk egy buliban, és a legvagányabb gyerek kikért magának egy jeges kólát. Mondjuk ő vezetett, de hallottam hírét, hogy mennyire szereti a veszélyt. Kérdeztem tőle, hogy akkor tényleg nem tequilázol velünk? Megrázta a fejét, és így szürcsölte tovább a kis kóláját. Én mondjuk azóta se tértem magamhoz a sztoritól, de nekem állatira imponált a józansága.
2015. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én sem iszom 6 éve. Nem szabad :) cigi szintén nem.


24/F


üdv

2015. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ahogy István Dániel is mondaná: Az alkoholfogyasztást mélységesen elítélem!
2015. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Tökéletes! :D Plusz pont :D
2015. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nem ez nagyszerü a példádat kellene kővetni mindenkinek illetve sokaknak magam nem értem bele mert én sem iszom alkoholt
2015. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az hogy nem dohányzol, tökéletes :)

Az hogy nem iszol, az lehet, hogy zavarna, bár nem tartom cikinek. Elég kényelmetlenül érezném magam, ha elmennék barátokkal valahova, én folyton alkoholizálnék és a párom nem iszik semmit.

2015. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha a másiknak sem az. Én is kb 22 éves koromig nem ittam semmit, aztán rájöttem, hogy vannak kifejezetten finom borok, pl: Martini. Megszerettem és alkalmanként, ünnepekkor veszek egy üveggel és elkortyolgatom, pár hónapig kitart. Színvonalasan is lehet fogyasztani az alkoholt, nem kell félhullára innia magát az embernek, én például sosem voltam tajtrészeg, maximum jobb lett a hangulatom. Ne félj tőle. 24/F
2015. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Szerintem nem gáz. Sőt, inkább előnyös. Vonzóbb egy olyan pasival beszélgetni vagy akármi, aki nem bűzlik úgy a piától, mint egy szeszkazán.

18/L

2015. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :3
2015. jan. 7. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!