Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg téma. Nem bírom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg téma. Nem bírom már tovább, hogy ne mondjam meg neki, hogy Ő a mindenem. Hogy szeretem. Nem tudom meddig bírom tűrtőztetni magam. Elmondjam?

Figyelt kérdés
Meleg srácok, a tanácsotok kérném, üzenetben!
2015. jan. 3. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Feltett egy kérdést, aki nem akar segíteni, az minek írogat? Jobban esik a lelkének, ha másokat azzal bánt, amiről ő maga nem tehet? Nézzetek magatokba, hogy nektek nincs hibátok és görgessetek tovább!!!
2015. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2015. jan. 3. 11:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ennyi info alapján elég nehéz válaszolni a kérdésedre..:/
2015. jan. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#5: Te jó egy tapló vagy.. Szerinted tehet róla???
2015. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen.
2015. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked nem fordul fel a gyomrod saját magadtól? De most komolyan? Gondolom nem tudod, mit jelent az, hogy szeretet... és mi van akkor ha ezt egy másik férfi iránt érzed? Semmi... bezzeg a leszbikusok tetszenek, ugye? Nem folytatom a vitát, mert nem süllyedek le a szintedre...
2015. jan. 3. 13:23
 7/7 devecsering válasza:

Ó, ugyanez a dilemmám volt 2 hónapja nekem is :) igaz, nekem az egyik legjobb barátom lett a mindenem, de nem tudtam, meleg-e...nagyon féltem elmondani neki, ezért hívtam egy lány osztálytársamat, hogy segítsen...hihetetlen segítőkész és megértő volt velem, és szívesen segített.

amikor elmondtam a srácnak, hogy meleg vagyok, annyit mondott, hogy ezzrl most mit csináljon? Mekkora idióta vagyok, hogy nem mondtam el előbb :D de amikor hozzátettem, hogy szeretem őt...na ott volt a baj...lelkiekben összetört egy időre, a viszonyunk is megromlott. Viszont azz le kellszögeznem, hogy amikor ezt elmondtam neki, utána nem sírva rohant el. Csak ült ott velem, átkarolta a vállam, és csak ennyit mondott: "Bármit is kell tennem ahhoz, hogy boldog légy, én megcsinálom veled. Segítek mindenben, amiben csak tudok, és nem érdekel a többi ember véleménye erről az ügyről" (kicsit rosszul fogalmaztam, de remélem lejött az, hogy ő nem meleg :D) de bizonyította, hogy igaz barát, amikor kb. 1 hónap után, amikor megkérdeztem tőle, hogy ennyi idő után hogy áll a dologhoz, csak mosolygott, és átölelt :D teljesen elfogadta, azóta is hihetetlen jó barátok vagyunk, és egyáltalán nem zavarja a szexuális orientációm :)

SZÓVAL! Az én tanácsom az, hogy ha nagyon jóban vagy a sráccal, akkor adj a dolognak egy esélyt, hátha így érez, de ha nem, hidd el, nem fog eltaszítani magától :) ha bármi kell, írj nyugodtan :)

16/meleg F

2015. jan. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!