Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan mondják, hogy szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan mondják, hogy szép vagyok, mégse jön össze egy kapcsolat se. Belsőleg kissé elvontnak tartom magam. Nagy gond ez? L

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 23:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem.


23/F

2015. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaj, aranyom mert ha szép vagy akkor az azt jelenti, hogy alanyi jogon rögtön kéne pasidnak lennie, vagy mi?
2015. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak nézzem már ugy mint te ki ba.zdmeg!
2015. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent nálad az hogy elvont ?
2015. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ miben vagy elvont, ha mondjuk ilyen nekrofil jellem vagy az gond lehet.
2015. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

attól függ mit jelent,lehet a falra felkergeted az embert olyan irritáló vagy meg lehet,csak magad módján máshogy normális :D


ezt de szépen fogalmaztam :)

2015. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?:)
2015. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért gondolod magad elvontnak? Ezt kicsit részletezhetnéd.
2015. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, talán mert nem mindig vagyok beszédes kedvemben.. Sokszor szeretek inkabb csöndben a páromhoz bújni. Nyilván beszédre is szükség van, sőt..
2015. jan. 2. 23:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem elvontság. Nem lehet megállás nélkül beszélni... főleg ahogy az ember öregszik egyre több problémája adódik, gyakran a munkától/sulitól... stb elfárad, és olyankor nekem is van hogy csak leülök, nézek ki a fejemből és hagyjon mindenki, ez nem elvontság :)

Akinek volt tartalmasabb kapcsolata tudja hogy nem lehet az ember mindig vidám amikor ott a párja, esetleg az elején megjátsza de később ha már mondjuk együtt alszanak/reggel együtt kelnek...stb... nem lehet megállás nélkül beszélni :)

Sok helyzetben pedig nem is kell beszélni, jobb úgy :)

De azért jobb ha minél kevesebb ilyen helyzet adódik amit írtam, de ettől függetlenül tuti mindenkinek lesz. Ilyenkor be kell rakni egy filmet és összebújni.. :)

2015. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!