Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megakar fektetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megakar fektetni vagy hihető a sztori?

Figyelt kérdés

Egy kollégámmal mindketten vacak kapcsolatban élünk. Alapvetően jólelkű gyerek, de csalta a párját. Hónapok óta közeledni próbál. Most hogy elválnak útjaink a barátommal, még inkább próbálkozik. Azt mondta véget vet a kapcsolatának. Ezt tudni fogom, mivel ismerem a csajszit.

Egyre többet keres, ír. Olyanokat ír, hogy csak rám vágyik, szeretne ölelni, csókolni,bde tisztel. Kapcsolatot keres és azért csapta bevannó a csajt, mert az is megtette vele. Tényleg csak iszogat velem, sétálgatunk, nem fogdosott semmi ilyesmi. De nem titkolja, hogy testileg is erősen vonzom.


Hihető, hogy tényleg érez valamit irántam? Megváltozhat egy férfi?


2015. jan. 1. 18:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs az egybe írásokért, illetve elgépelésért, vacak a gépem.
2015. jan. 1. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog.
2015. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy esélytelen? Tényleg tisztelem benne, hogy tekintettel van rám. Tudom, hogy megőrül azért, hogy megcsókoljon, de nem teszi, mondván tisztel. A kalandjaival nem foglalkozna ennyit elmondása szerint. Azt is mondta, csak engedjem a közelembe, anélkül, hogy bármi lenne köztünk, be fogja nekem bizonyítani, hogy érzései vannak.
2015. jan. 1. 18:52
 4/6 A kérdező kommentje:

Butyuta liba?


Megtisztelő, hogy ilyen bizalmas kapcsolatot ápolunk, de inkább látogasd meg édesanyádat! Köszi!

2015. jan. 1. 18:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ügyesen játszik haaa, én is így csinálnám. Eléri hogy te örülj meg érte aztán úgy játszik veled ahogy akar és még a kisujját sem kell megmozdítania :)
2015. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lenne butyuta, aki beengedné az ágyába, még azt sem érte el, hogy a kezem megfoghassa. Ennyit a libákról..
2015. jan. 1. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!