Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy vannak "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy vannak " kellemesen " dundi emberek?

Figyelt kérdés
Vannak olyan csajok vagy pasik akik még kövéren is jól néznek ki. Én borzalmasan nézek ki kövéren, de van akinél a bőr sem, az izmok sem változnak, csak nagyobb lesz a teste és mégis szexi marad ?!
2010. febr. 3. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kellemesen dundi ismerősöm. Úgy megdugnám, hogy csak sikítana az élvezettől, pedig nem 50 kg. A kisugárzása nagyon pozitív és sokat mosolyog, nekem bejön:)
2010. febr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kolosszus22 ***** válasza:
Ez genetika.
2010. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mások szerint..

Elég sok pasi is udvarolt nekem.. Amíg össze nem jöttem a mostani párommal :)


Amúgy 90 kg vagyok..

2010. febr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy el kell fogadni magad, úgy ahogy vagy. Én nem tudom magam, utálom a zsíros testem és dolgozom rajta hogy eltünjön örökre. Nem tudnám magam kövéren elképzelni párkapcsolatban, még ha valaki más el is fogadna, nem szeretném, hogy égessem magammal. 18/F
2010. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 175 centi vagyok, és kb 70-72 kiló... habár én messze vagyok a dagadtságtól, van rajtam pár plusz kiló, ennyi.. szerintem ez sok fiút nem zavar
2010. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!