Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aszex? Meleg? Mi lehet a gond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszex? Meleg? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Nyaron, amikor is ugye tudjuk hogy jóval több a kalandok száma megismerkedtem egy sráccal. Kölcsönös vonzalom volt ezt ő mondta. De amikor komolyabbra fordulhatott volna a dolog bepánikolt. Nem írt, bem tartottuk a kapcsolatot. Messzebbre ment tanulni. Most mi lehet?

2014. dec. 21. 01:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek notmális valaszokat adjatok. Több infót is írok ha valami nem lenne tiszta. Kérlek titeket ne is tiltassátok a kérdést. Egyszerűen érdekel.
2014. dec. 21. 01:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy volt e szex. Ha igen akkor csak arra kellettél neki, ha nem akkor valószínű csak barátnak kellettél, vagy túlságosan nyomultál és elijesztetted.
2014. dec. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én nem akarlak megbántani, de számít az, hogy mi van vele? úgy értem, ha szereted őt akkor érdekel, de ha nem akkor mit foglalkozol vele

majd jön vki más

akármit írnék, úgy is csak találgatás lenne, hiszen én nem tudhatom, h ő mit miért tett és h miért döntött úgy ahogy

2014. dec. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!