Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hosszú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszú kapcsolatban (gyerek is van) kockáztatnátok azzal, hogy egy kategóriákkal jobb csajt megkapjatok?

Figyelt kérdés

Eddig stabilnak éreztem a kapcsolatomat, de jött egy lány. Fiatal, normális, kedves, vicces, laza, szép, jó test tényleg 10/10. Nagyon érzem kettőnk között a kémiát, amit már nem tudok takargatni sem. Nem nyomultunk egymásra csak jelen van tagadhatatlanul kettőnk között. Ha a közelében vagyok ki vagyok és sokszor várom h lássam. Neki szerintem fogalma sincs, hogy kapcsolatom van és gyerekem. Ha hazaérek feleszmélek, hogy nekem családom van. A párom nem ronda, de tény, hogy a másik lány sokkal jobb csaj. Arról nem is beszélve, hogy én sem vagyok egy adonisz.

Hogy kezelnétek ezt a kettősséget?


2014. dec. 20. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatban szeretnél maradni (legalább a gyerek miatt), akkor próbáld meg minél jobban kerülni vagy a távolságot megtartani.
2014. dec. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem,felejtsd el.

Egy kis ösztönzés és a párod is lehet bombasztikus ;)

2014. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eldönteném melyik fontosabb a csaj vagy a család mert oké egyszer megkapod és aztán ? Megint akarod majd és addig megy az egész amíg le nem buktok.. A csaj pedig közel sem biztos hogy beérné hogy csak a szerető szerep jut neki, mi van ha majd többet akar vagy bekavar a családi életbe, én ezt a helyedben nagyon megfontolnám mennyit ér az a pár éjszaka. Inkább kerüld el és hagyd az egészet ha meg akarod tartani a családi békét , ha pedig nem vagy megelégedve és neked több kell akkor pedig viszlát család gyerek minden hétvégén és azzal jársz kelsz akivel éppen akarsz
2014. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 RRR ***** válasza:

esetleg gondolj a gyerekedre is

ne csak az új "húsra"

ha ennyire viszket a farkad ,keress egy fizetős k..át

2014. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a 10/10-es csajokat felejtsd el,amíg nem vagy 10/10-es. Sőt,akkor is el kellene felejtened,ha 10/10 lennél,HISZEN CSALÁDOD VAN.


Napi 3 szexet írnék fel a feleségeddel,mint orvos, hogy a meggyógyulj.

2014. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
akivel családom lenne attól jobb csaj nem kell :d
2014. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés már felmerült benned akkor a régi családodnak annyi. Csak a gyerek miatt meg nem szabad együtt maradni mert azt 3 ember szenvedi meg.
2014. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Haaaaat logikusan keruld el ha bekes eletet akarsz.


Viszont ha ugy erzed, hogy ez valami kihagyhatalan, akkor viszont èld meg de ugy h ne deruljon ki es mas ne seruljon.Ja es tisztazd le a 10 pontossal, hogy ez csak szeretoi viszony.


En a helyedben azt az opciot valasztanam....hat ha oszinte akarok lenni en vinnem a 10 pontost😂😂😂


Na ujabb lepontozas:-)))))))))

2014. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!