Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulhat szerelem egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat szerelem egy 17 éves lány és egy 27 éves férfi között?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
csak jol meg akar dugni
2014. dec. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is csak dugni akar
2014. dec. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A férfi részéről nehezen.
2014. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Simán.
2014. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerelem, de egyszeri alkalom kialakulhat. Használd ki. Én ennyi idősen kihasználtam, és nem bántam meg. Kicsit több tapasztalatom lett (:
2014. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En 17 voltam mikor osszejottem a 29 eves baratommal.. igaz ra par honapra toltottem a 18at de ezek a honapok meg egy ket evek a hulyenel szamitanak ilyen korban.. feleve egyutt vagyunk ugy hogy nem ugy nez ki a dolog hogy csak kihasznalna:D de z az en peldam, mindenki magabol indul ki nem mondom h problema mentesen, es egyertelmuen indult a mi kapcsolatunk is........
2014. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem apszolút.... Egy rokonom ennyi idősen találkozott az igazivan aki 27 éves ráadásul német volt a lány viszont nem beszélt németül. A lánynak rogtön megakadt rajta a szeme , fordítottak nekik majd a lány 5 év alatt megtanult németül és összeházasodtak 😃
2014. dec. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!