Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy nem szeretek élni?

Figyelt kérdés

Szomorú vagyok minden nap, nincs jó kedvem, semmi életkedvem nincs, se étvágyam. Céljaim vannak, de valahogy nincsen kedvem élni, a mindennapokat nem akarom érezni, átélni.


Szeretem a barátnőm, nem szeretném lehúzni érzelmileg, nem akarok öngyilkos lenni egyszerűen olyan érzésem van a legjobb lenne meghalnom.


Elmondjam neki, ezeket ? vagy szakítsak, hogy ő boldog lehessen ?


2014. dec. 2. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szakits, a csajt Viszont viszem,ha nem gond,oké?
2014. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd, azért (is) van, hogy legyen kivel megbeszélni a problémáid, nem?
2014. dec. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bennem inkább az merülne fel, ha szeretek valakit, van egy szerelmem, akkor hogy lehet az hogy nem akar élni? Elvileg ezért hívják szerelemnek, mert boldoggá tesz...

Nem értelek...

2014. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

#3


Talán mert a szerelem az égvilágon semmilyen problémáját nem oldja meg az embernek. Tök jó érzés, de az ember életminőségén nem javít.

2014. dec. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De, persze a problémákat meg kellene beszélni de ez olyan, hogy ha elmondom akkor az lenne, hogy így akarom magamhoz láncolni vagy nem tudom, mivel látja rajtam, hogy depressziós vagyok gondolom ő se túl boldog.
2014. dec. 2. 13:35
 6/7 Noydra ***** válasza:
4:Szerintem pont az életminőségen javít.
2014. dec. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, depressziós vagy. Érdemes lenne elmondanod a párodnak, hiszen ő lesz az, aki támogatni és segíteni tud ebben. Amúgy én a helyedben felkeresnék egy szakembert is. Én is depressziós voltam, viszont a párkapcsolatom megoldotta.
2014. dec. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!