Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Nektek ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek ha tetszik egy lány és szoktatok msn-ezni akkor mit csináltok?

Figyelt kérdés
ugyértem én pl honnan tudhatom h tetszem egy fiunak vagy csak barátságos?
2010. jan. 30. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki érzelmesebb, mint én, az elmondja.=)
2010. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélgetés közbe rárántok egyet
2010. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pl. felajánlottam neki, hogy majd összefuthatunk, mert tetszik nekem az a lány. Igazából nincs erre valami tuti tipp, hogy honnan tudhatod meg.. Max következtethetsz abból, hogy nincs barátnője és mindíg beszélgetni akar, szinte mindíg ő ír rád... stb-stb.
2010. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

egyszer megkérdeztem tőle csak úgy, hogy jár e erre fele (mármint avárosnak ebbe a részébe) és ő azt válaszolta: nem, de ha szeretnéd h találkozzunk járhatok arra.

és én szivesen tallnék vele de enm tudom h tényleg szeretn e e, hogyan szedjem ki belőle h elhívjon? egyébként sokszor ír rám.

2010. febr. 1. 13:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben tuti, hogy szeretne. Csak nem akar nagyon rámenősnek tűnni szerintem. Csak mondd meg neki, hogy jaja.. felőlem találkozhatunk aztán már minden oké!!
2010. febr. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi, de hogyan szedjem ki belőle újra, h szóba jöjjön de ne legyen átlátszó h miért mondom/kérdezem ??
2010. febr. 1. 19:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Az őszinteség a legfontosabb. Szerintem nem kell ilyen helyhetben átlátszóságról beszélni, hiszen egy elég egyértelmű dolgot akarsz majd folyamatba hozni. Megemlítheted neki, hogy figyelj, emlékszel volt arról szó, hogy találkozhatnánk és megmondod, hogy ekkor és ekkor ráérek nem kísérnél el pl ide...?

Pár kommentel feljebb is írtál és úgyemlékszem, hogy ő is pozitívan reagált amikor említetted neki. A legfontosabb, hogy légy magabiztos. Ne azon rögcsölj hogy hogy kellene... Hanem örülj annak hogy milyen jó mikor már együtt sétáltok és beszélgettek még pedig úgy, hogy mindketten nagyon jól érzitek magatok. A részletekek majd odafenn elintézik.Csak higyj benne:)

Fogadd meg a tanácsom és ha van még kérdésed majd benézek.!

2010. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!