Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet enyhíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet enyhíteni a fájdalmat, mikor úgy érzem, nekem soha nem lesz párom?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 01:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy barátnőm, szintén nem tudott hízni (43 kiló volt). Pedig én aztán igyekeztem, és nagyon jól főzök :D Folyamatosan tömtem pizzával, süteményekkel és nem tagadom, élveztem hogy etethetem :D


Sajnos az utána következő barátnőm nem ilyen volt, és igen hamar elhízott :( Őt viszont a fogyásra nem lehetett rávenni.


Egy kincs vagy kedveském :D


28/F

2014. nov. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Regisztrálj egy társkeresőn.
2014. nov. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

# 21 szánalmas

két sort írt magáról, de már kincs :D

2014. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Ne figyelj az ilyen felszínes és hasznavehetetlen kommentekre amik a súlyodról kérdeznek,nem ezen múlik a dolog!

Elcsépelten hangozhat,de az a lényeg hogy megbékélj magaddal,a belsőddel és a külsőddel egyaránt!Nem csupán azért mert az önbizalom a legvonzóbb dolog a világon,hanem azért is mert ha tisztában vagy önmagaddal akkor sokkal egyszerűbb lesz keresni,mivel tudni fogod hogy mit akarsz,az élet minden terén.

Gondolkodj el mik láncolnak le,mik tartanak fogva. Mik a legnagyobb súlyok a válladon,milyen traumák értek idáig,hogy ennyivel kevesebbnek érzed magad másoknál? Tudod hogy kik okoztak negatív hatást?Mit tudsz a szexuális beállítottságodról? Nemi identitásodról?

2014. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

# 24 Hidd el, hogy rohadt sokat számít a testalkat

nem én vagyok felszínes, hanem senki nem jönne össze egy bálnával.

Gondolom te nő vagy, hogy ilyet írsz, csak a férfiak tudják elhitetni a nőkkel, hogy nem számított a testük a párválasztásnál.

2014. nov. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Gyere, hisztizzünk együtt! :P
2014. nov. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan tudnád enyhíteni a rossz érzést, de talán már az is számít valamit, ha tudod, hogy nem valami negatív vagy különc dolog pár nélkül lenni. Sok ember a húszas évei közepén, végén alakít csak ki először párkapcsolatot. Vgay még később. Szóval a "soha" elég erős szó, még előtted az élet, rengeteg időd van megtalálni a párod (vagy párjaid).
2014. nov. 24. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

itt nehogy ismerkedj, párkeresésre ez a legallja, ennél még a depresszió is jobb, minthogy a gyakorin keress pasit.


Én szivesen dumálnék veled, de nem lenne jó ötlet, mert meguntam ezt a sok privit, a sok bunkóskódást.

2014. nov. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!