Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Férfiatlan ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Férfiatlan ha egy fiú utálja a számítastechnikát?

Figyelt kérdés

Utálom a számítastechnikat mert annyira megfoghatatlan,erthetetlen, tehetetlen vagyok benne.

Raadasul rossz viszonyba vagyok vele,mindig elromlik valami.

Pl most beraktam a gépbe egy új RAM-ot és egyszerűen nem hajlandó elindulni. Be sem kapcsol a gép,es mostmar a regivel sem..

. És mivel nem kapcsol be itt allok tehetetlenül,0 infóval a hiba okáról. Pedig az eladó szerint működnie kéne..


Ez férfiatlan dolog? 20/F


2014. nov. 23. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

1.: Olyannak kéne ramot venni gépbe, aki ért hozzá.

2.: Nem a gyúrástól, vagy a számítógépes tudástól lesz valaki férfias.

De azért a nyafogás nem férfias, úgyhogy mielőtt bele kezdenél, hagyd is abba.

2014. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyafogás..
2014. nov. 23. 20:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha egyszer ő egy fiú, akkor akármit csinál, az már eleve férfiatlan.


17/l

2014. nov. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha RAM-ot nem tud cserélni az nem akkora tragédia, én se cseréltem még, nem tudom menne-e. De ha egy programot nem tud feltelepíteni magától, vagy az apróbb problémákat se tudja megoldani némi utánagoogle-zés után, az azért idegesítő tud lenni és nem csak akkor, ha férfi az illető.
2014. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Apró popó, ram segítség:

Ha kicsit kihúzod az egészet az áramból, és úgy dugod be a ramot a processzor hűtőhöz(az alaplapon a nagy ventilátor) legközelebb eső foglalatba, amíg a két kis fül nem pattanik a helyére, a régivel tuti működni fog, miután bedugtad az áramba.

A másikat meg... meg kéne néznie olyannak, aki tudja mit csinál, vagy ne akard bele tenni és add el.

2014. nov. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem fogalmam sem volt pl h ramot lehet venni meg belerakni a gepbe :D szal reszemrol ez nem jelent semmi problemat. A ferfiassag egyebkent tenyleg inkabb vmi viselkedesbeli dolog es nem tudas meg erdeklodes 17/l
2014. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6

Köszi mar probaltam de a regivel se megy..nem kapcsol be a gep.


Az uj meg elvileg optimalis a 64-bites rendszerrel es az alaplappal se kene gondja lennie

2014. nov. 23. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem férfiatlan, de mivel én imádom, szerintem nem értenénk egyet sok mindenben, kevesebb lenne a közös téma.


19/L

2014. nov. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rossz a kategória :D

miért férfiatlan az ha valaki nem kocka (nem sértésnek szánom persze)

2014. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!