Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már soha nem lesz vége a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már soha nem lesz vége a suttyó, ribi korszaknak? L

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 17:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

#10

Az én szememben is.

A női taktikázást mélységesen megvetem. Lehet valaki "ribi" de legalább őszinte!

Az őszinteség önmaga felvállalása tisztelhető. A fiatalkori ostobaság meg megbocsájtható. (hűl*yeségeket mindenki csinál fiatalon) De az alakoskodás, álszenteskedés, másikkal játszadozás az nem. Az jellemhiba.

2014. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én meg a férfiak taktikázását vetem meg.
2014. nov. 19. 18:23
 13/16 anonim ***** válasza:
a férfiak nem szoktak
2014. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
ha nem is kit érdekel, mert ugyanakkora ribik a fiúk is
2014. nov. 19. 18:28
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem ez igaz, a férfiak tényleg nemigen taktikáznak, kicsit gyerekesek (nem rosszból mondom, egy tanórától kezdve a munkahely légköréig mindent képesek feldobni ^^ ).

Viszont ha szabad megjegyeznem, kicsit kiegészíteném : nem baj ha egy lány kimutatja "mit akar" ha azt egy kapcsolatban teszi. Mert ha minden második pasinak kínálgatja magát, vagy mások barátjának, vagy csak vetkőzik míg egy normális kapcsolat nem érdekli, ez igenis nem nőies szerintem.

2014. nov. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De vége lesz, de erre vevőnek kéne hogy legyenek az emberek.Amire nincs kereslet arra nincs kínálat. Nézd meg hogy a média mit sugall.A tévé a női magazinok,de úgy ám blokk minden.Nézd meg mit csinálnak a "sztárok celebek". Felszínességet és a külsőséget sugallják. Sok fiatalnak ez az útmutató.24 éves nő létemre én le vagyok döbbenve hogy a 16 éves fiatalok(persze nem akarok általánosítani) hogy beszélnek öltözködnek. Ha nincs vevő nincs kereslet.
2015. jan. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!