Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Piásan szenvedélyesebbek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piásan szenvedélyesebbek a csókok? Mik a tapasztalatok? Ittasan tudtok szexelni?

Figyelt kérdés

Én eddig mindig ugy jártam hogy ha ittam, akkor mindig több kedvem volt csókolózni, és hosszabbak voltak, szenvedélyesebbek. Más is van igy?

Másik, ti éreztek akkor is valamit ha ittok és szexeltek?

Nekem érzéketlenné válik ott lenn minden, mégha keveset is iszom. L nemet is irjatok



2014. nov. 18. 20:49
 1/4 anonim válasza:
Szia. Én konkrétan utálom ha iszik előtte a párom! Az a szag ami dől közben belőle nem kellemes. És nem is figyel oda úgy rám! Ittasan nemigazán érzelmekből történnek a dolgok... És szerintem ez elég zavaró egy aktusban (már akinek)
2014. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen és sok lány szereti, ha nem is ő, de a párja ivott. Persze a kivétel erősíti a szabályt, mint ahogy az első is írta, ez nem mindenkinél így van. És itt természetesen, csak minimális alkoholra kell gondolni, amitől igen jobb, de ha már többet iszik az ember, nem hogy jobb még rossz is. Eleven akkor fel sem áll biztos. Ahogy szokták mondani az tökéletesen igaz, a pia növeli vágyat, de csökkenti potenciát. Szóval nálad is jól érvényesül, hogy ha iszol érzéketlené válsz, viszont le merem fogadni, hogy akkor mindig jobban akarod.

És az, hogy írtad, hogy a csókhoz is több kedved van és tovább tart és szenvedélyesek, ez ha nem is mindenkinél, de majdnem mindenkinél így van. Legalábbis a lányoknál tuti.

2014. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, 2. nagyon igazad van:)
2014. nov. 22. 17:28
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

nos,hát egy üveg vodka után egy finoman szólva nem olyan kecses,és kicsit túlsúlyos lányt is úgy smároltam fél óráig,mintha valami istennőt kaptam volna le.

második kérdésre annyit tudnék írni,hogy szintén egy üveg vodka után nem sikerült kiverni. :D

2014. nov. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!